Siirry sisältöön
Vertaa Radomiak vs Železničar P

Radomiak vs Železničar P Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Radomiak vs Železničar P: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Radomiak Radomiak Kotijoukkue
Železničar P Železničar P Vierasjoukkue
Radomiak
49.9
T V V V H T H T H V

Viimeiset 10 Ottelua

Železničar P
57.4
T V T T H V V H V T

Voitetut Kategoriat

2

Radomiak

3

Tasapeli

10

Železničar P

Suoritusradar

Radomiak
Železničar P

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+2

+2

+8

+8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Wolski (3 maalia)
K. Karikari (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
50%

3V / 6 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.0

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.0

55.1

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 55.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.12

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.08

1.64

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.06

Korjattu Vahvuus
49.9

Hyökkäys: 41.6, Puolustus: 69.3, Vire: 41.6

57.4

Hyökkäys: 59.6, Puolustus: 73.6, Vire: 42.0

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

3
2

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

6
Radomiak
Železničar P
Radomiak

Vahvuusanalyysi

49.9

Kokonais

Hyökkäys 41.6
Puolustus 69.3
Vire 41.6
Tasaisuus 50.5
Železničar P

Vahvuusanalyysi

57.4

Kokonais

Hyökkäys 59.6
Puolustus 73.6
Vire 42.0
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

52.0 vs 55.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
T
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
H
Zagłębie (54%)
T
Motor (54%)
H
Piast (58%)
T
Legia (59%)
Železničar P logo Železničar P
T
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
T
Vojvodina (68%)
T
Red Star (69%)
H
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
H
Čukarički (50%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Cracovia V
0 - 0 T
45%
Lechia K
3 - 1 V
46%
Wisła Płock V
1 - 0 V
47%
Widzew K
2 - 1 V
54%
Zagłębie V
0 - 1 H
54%
Motor K
1 - 1 T
54%
Piast V
1 - 3 H
58%
Legia K
1 - 1 T
59%
GKS Katowice K
0 - 1 H
59%
Arka K
3 - 1 V
44%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Radnik K
1 - 1 T
50%
OFK K
2 - 0 V
53%
Vojvodina V
0 - 0 T
68%
Red Star K
2 - 2 T
69%
Partizan V
1 - 2 H
57%
Javor V
2 - 1 V
56%
Novi Pazar K
2 - 0 V
41%
Čukarički V
2 - 3 H
50%
Mladost Lučani K
5 - 0 V
48%
TSC V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.0 vs 55.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Železničar Pilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Radomiakin 1.2:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Radomiak päästää 1.0 ja Železničar P 0.9 per ottelu.

Radomiak ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Železničar P ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Železničar Pilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.5 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Radomiak

Radomiak

VS
Železničar P

Železničar P

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää