Siirry sisältöön
Vertaa Raków vs Antalyaspor

Raków vs Antalyaspor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Raków vs Antalyaspor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Raków Raków Kotijoukkue
Antalyaspor Antalyaspor Vierasjoukkue
Raków
53.7
V V V T T T H H H V

Viimeiset 10 Ottelua

Antalyaspor
33.5
H T H H H V T H H T

Voitetut Kategoriat

11

Raków

3

Tasapeli

1

Antalyaspor

Suoritusradar

Raków
Antalyaspor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

-9

-9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Braut Brunes (5 maalia)
S. van de Streek (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
57.2

Sarjan Vaikeus: 61.2, Vastustajan Laatu: 54.5

50.5

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 62.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.68

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.08

1.08

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.08

Korjattu Vahvuus
53.7

Hyökkäys: 57.2, Puolustus: 64.3, Vire: 42.9

33.5

Hyökkäys: 33.5, Puolustus: 36.9, Vire: 10.0

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

3
1

61-75'

2
5

76-90+'

3
Raków
Antalyaspor
Raków

Vahvuusanalyysi

53.7

Kokonais

Hyökkäys 57.2
Puolustus 64.3
Vire 42.9
Tasaisuus 50.5
Antalyaspor

Vahvuusanalyysi

33.5

Kokonais

Hyökkäys 33.5
Puolustus 36.9
Vire 10.0
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

61.2 vs 72.0

Vastustajan Laatu

54.5 vs 62.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Raków logo Raków
V
Kielce (43%)
V
Lechia (51%)
V
Cracovia (40%)
T
Motor (59%)
T
Widzew (54%)
T
Legia (64%)
H
Fiorentina (61%)
H
Górnik (58%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
H
Galatasaray (69%)
T
Alanyaspor (56%)
H
Göztepe (64%)
H
Konyaspor (61%)
H
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
T
Başakşehir (71%)
H
Gaziantep (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kielce K
2 - 0 V
43%
Lechia V
2 - 1 V
51%
Cracovia K
4 - 1 V
40%
Motor V
1 - 1 T
59%
Widzew K
1 - 1 T
54%
Legia V
1 - 1 T
64%
Fiorentina K
1 - 2 H
61%
Górnik V
1 - 3 H
58%
Fiorentina V
1 - 2 H
66%
Pogoń K
2 - 0 V
49%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Galatasaray V
2 - 4 H
69%
Alanyaspor K
0 - 0 T
56%
Göztepe V
0 - 2 H
64%
Konyaspor K
0 - 2 H
61%
Beşiktaş V
2 - 4 H
65%
Eyüp K
3 - 0 V
53%
Başakşehir V
0 - 0 T
71%
Gaziantep K
1 - 4 H
49%
Rize V
0 - 1 H
64%
Fenerbahçe K
2 - 2 T
68%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 57.2 vs 50.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Rakówilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Antalyasporin 1.0:een.

Rakówilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Antalyasporin 1.9:een.

Raków ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Raków nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (53.7 vs 33.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Raków

Raków

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää