Siirry sisältöön
Vertaa Raków vs Cremonese

Raków vs Cremonese Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Raków vs Cremonese: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Raków Raków Kotijoukkue
Cremonese Cremonese Vierasjoukkue
Raków
53.7
V V V T T T H H H V

Viimeiset 10 Ottelua

Cremonese
36.5
V H H T H H V H H H

Voitetut Kategoriat

9

Raków

2

Tasapeli

4

Cremonese

Suoritusradar

Raków
Cremonese

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

20%

2V, 1T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+4

+4

-8

-8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Braut Brunes (5 maalia)
F. Bonazzoli (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
57.2

Sarjan Vaikeus: 61.2, Vastustajan Laatu: 54.5

57.7

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 62.0

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.68

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.08

1.12

Todellinen: 0.9 | Ero: -0.22

Korjattu Vahvuus
53.7

Hyökkäys: 57.2, Puolustus: 64.3, Vire: 42.9

36.5

Hyökkäys: 32.3, Puolustus: 46.7, Vire: 21.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

4
1

61-75'

1
5

76-90+'

2
Raków
Cremonese
Raków

Vahvuusanalyysi

53.7

Kokonais

Hyökkäys 57.2
Puolustus 64.3
Vire 42.9
Tasaisuus 50.5
Cremonese

Vahvuusanalyysi

36.5

Kokonais

Hyökkäys 32.3
Puolustus 46.7
Vire 21.5
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

61.2 vs 90.0

Vastustajan Laatu

54.5 vs 62.0

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Raków logo Raków
V
Kielce (43%)
V
Lechia (51%)
V
Cracovia (40%)
T
Motor (59%)
T
Widzew (54%)
T
Legia (64%)
H
Fiorentina (61%)
H
Górnik (58%)
Cremonese logo Cremonese
V
Pisa (40%)
H
Lazio (70%)
H
Napoli (79%)
T
Torino (69%)
H
Cagliari (58%)
H
Bologna (58%)
V
Parma (62%)
H
Fiorentina (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kielce K
2 - 0 V
43%
Lechia V
2 - 1 V
51%
Cracovia K
4 - 1 V
40%
Motor V
1 - 1 T
59%
Widzew K
1 - 1 T
54%
Legia V
1 - 1 T
64%
Fiorentina K
1 - 2 H
61%
Górnik V
1 - 3 H
58%
Fiorentina V
1 - 2 H
66%
Pogoń K
2 - 0 V
49%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Pisa K
3 - 0 V
40%
Lazio K
1 - 2 H
70%
Napoli V
0 - 4 H
79%
Torino K
0 - 0 T
69%
Cagliari V
0 - 1 H
58%
Bologna K
1 - 2 H
58%
Parma V
2 - 0 V
62%
Fiorentina K
1 - 4 H
66%
Lecce V
1 - 2 H
58%
AC Milan K
0 - 2 H
60%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 57.2 vs 57.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Rakówilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Cremonesein 0.9:een.

Rakówilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Cremonesein 1.7:een.

Raków ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Raków nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (53.7 vs 36.5) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Raków

Raków

VS
Cremonese

Cremonese

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää