Siirry sisältöön
Vertaa Red Star vs Paris FC

Red Star vs Paris FC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Red Star vs Paris FC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Red Star Red Star Kotijoukkue
Paris FC Paris FC Vierasjoukkue
Red Star
76.7
H V V T V V V V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Paris FC
65.0
H V H V V T V T T V

Voitetut Kategoriat

9

Red Star

3

Tasapeli

3

Paris FC

Suoritusradar

Red Star
Paris FC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
80%

8V, 1T, 1H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
2.5

25 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+15

+15

+9

+9

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
90%

9 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Katai (7 maalia)
M. Munetsi (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 17 / 2. Puoliaika: 8
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
83%

5V / 6 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
75%

3V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
51.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.7

62.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 63.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.35

Todellinen: 2.5 | Ero: +0.15

2.35

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.55

Korjattu Vahvuus
76.7

Hyökkäys: 84.3, Puolustus: 67.5, Vire: 81.0

65.0

Hyökkäys: 67.7, Puolustus: 79.0, Vire: 56.5

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

3
7

16-30'

5
6

31-45'

1
5

46-60'

1
4

61-75'

5
2

76-90+'

3
Red Star
Paris FC
Red Star

Vahvuusanalyysi

76.7

Kokonais

Hyökkäys 84.3
Puolustus 67.5
Vire 81.0
Tasaisuus 68.5
Paris FC

Vahvuusanalyysi

65.0

Kokonais

Hyökkäys 67.7
Puolustus 79.0
Vire 56.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

48.7 vs 63.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Red Star logo Red Star
H
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
V
Partizan (52%)
T
Železničar P (62%)
V
Vojvodina (63%)
V
Spartak (28%)
V
Radnik (55%)
V
Radnički Niš (44%)
Paris FC logo Paris FC
H
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
T
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
T
Strasbourg (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Novi Pazar K
1 - 2 H
41%
Čukarički V
2 - 1 V
50%
Partizan K
3 - 0 V
52%
Železničar P V
2 - 2 T
62%
Vojvodina K
4 - 1 V
63%
Spartak K
3 - 2 V
28%
Radnik V
2 - 1 V
55%
Radnički Niš K
2 - 0 V
44%
FK IMT V
2 - 1 V
63%
Napredak K
4 - 0 V
29%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rennes V
1 - 2 H
80%
Brest K
4 - 0 V
56%
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco K
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 T
69%
Le Havre K
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 T
60%
Lyon V
1 - 1 T
70%
Nice K
1 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Paris FC on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 62.9) verrattuna Red Stariin (SoS: 51.2). Tämä tarkoittaa, että Paris FCin tilastot painavat enemmän.

Red Starilla on hyökkäysetu 2.5 maalilla per ottelu verrattuna Paris FCin 1.8:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Red Star päästää 1.0 ja Paris FC 0.9 per ottelu.

Red Star ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Paris FC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Red Staria, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Red Star on vahva vierasjoukkue 75%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Red Starilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Red Star

Red Star

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää