Siirry sisältöön
Vertaa Altach vs Como

Altach vs Como Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Altach vs Como: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Altach Altach Kotijoukkue
Como Como Vierasjoukkue
Altach
38.8
T H H T T V H T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Como
62.2
V T V H H H T V V V

Voitetut Kategoriat

1

Altach

4

Tasapeli

10

Como

Suoritusradar

Altach
Como

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 4T, 4H

50%

5V, 2T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+7

+7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Greil (4 maalia)
T. Douvikas (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 6 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.6

63.4

Sarjan Vaikeus: 85.5, Vastustajan Laatu: 65.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.24

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.04

2.05

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.25

Korjattu Vahvuus
38.8

Hyökkäys: 41.7, Puolustus: 41.7, Vire: 20.8

62.2

Hyökkäys: 68.0, Puolustus: 71.8, Vire: 56.7

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

3
1

16-30'

1
4

31-45'

3
2

46-60'

4
1

61-75'

3
2

76-90+'

4
Altach
Como
Altach

Vahvuusanalyysi

38.8

Kokonais

Hyökkäys 41.7
Puolustus 41.7
Vire 20.8
Tasaisuus 64.0
Como

Vahvuusanalyysi

62.2

Kokonais

Hyökkäys 68.0
Puolustus 71.8
Vire 56.7
Tasaisuus 45.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 85.5

Vastustajan Laatu

53.6 vs 65.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Altach logo Altach
T
GAK (58%)
H
WAC (46%)
H
BW Linz (60%)
T
WSG Tirol (44%)
T
WSG Tirol (48%)
V
GAK (53%)
H
Ried (55%)
T
WAC (51%)
Como logo Como
V
Verona (55%)
T
Napoli (74%)
V
Genoa (67%)
H
Inter Milan (66%)
H
Sassuolo (69%)
H
Inter Milan (78%)
T
Udinese (79%)
V
Pisa (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
GAK V
2 - 2 T
58%
WAC K
1 - 4 H
46%
BW Linz V
0 - 3 H
60%
WSG Tirol K
0 - 0 T
44%
WSG Tirol V
2 - 2 T
48%
GAK K
1 - 0 V
53%
Ried V
2 - 3 H
55%
WAC V
1 - 1 T
51%
BW Linz K
3 - 1 V
55%
Sturm V
0 - 2 H
66%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Verona V
1 - 0 V
55%
Napoli K
0 - 0 T
74%
Genoa V
2 - 0 V
67%
Inter Milan V
2 - 3 H
66%
Sassuolo V
1 - 2 H
69%
Inter Milan K
3 - 4 H
78%
Udinese V
0 - 0 T
79%
Pisa K
5 - 0 V
40%
Roma K
2 - 1 V
70%
Cagliari V
2 - 1 V
58%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 63.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Comoilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Altachin 1.2:een.

Comoilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Altachin 1.8:een.

Altach ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Como on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Como nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (62.2 vs 38.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Altach

Altach

VS
Como

Como

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää