Siirry sisältöön
Vertaa Altach vs Standard

Altach vs Standard Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Altach vs Standard: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Altach Altach Kotijoukkue
Standard Standard Vierasjoukkue
Altach
38.8
T H H T T V H T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Standard
65.8
V V T H V H V T T V

Voitetut Kategoriat

2

Altach

2

Tasapeli

11

Standard

Suoritusradar

Altach
Standard

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 4T, 4H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+8

+8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Greil (4 maalia)
C. Nielsen (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 14
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 6 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.6

66.9

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 51.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

100%

1V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.24

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.04

1.77

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.07

Korjattu Vahvuus
38.8

Hyökkäys: 41.7, Puolustus: 41.7, Vire: 20.8

65.8

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 81.8, Vire: 58.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

4

31-45'

3
2

46-60'

2
1

61-75'

4
2

76-90+'

8
Altach
Standard
Altach

Vahvuusanalyysi

38.8

Kokonais

Hyökkäys 41.7
Puolustus 41.7
Vire 20.8
Tasaisuus 64.0
Standard

Vahvuusanalyysi

65.8

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 81.8
Vire 58.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

53.6 vs 51.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 100%
Altach logo Altach
T
GAK (58%)
H
WAC (46%)
H
BW Linz (60%)
T
WSG Tirol (44%)
T
WSG Tirol (48%)
V
GAK (53%)
H
Ried (55%)
T
WAC (51%)
Standard logo Standard
V
OHL (35%)
V
Antwerp (45%)
T
Genk (54%)
H
Antwerp (40%)
V
Charleroi (51%)
H
Westerlo (57%)
V
OHL (52%)
T
Westerlo (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
GAK V
2 - 2 T
58%
WAC K
1 - 4 H
46%
BW Linz V
0 - 3 H
60%
WSG Tirol K
0 - 0 T
44%
WSG Tirol V
2 - 2 T
48%
GAK K
1 - 0 V
53%
Ried V
2 - 3 H
55%
WAC V
1 - 1 T
51%
BW Linz K
3 - 1 V
55%
Sturm V
0 - 2 H
66%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
OHL K
2 - 1 V
35%
Antwerp V
5 - 0 V
45%
Genk V
1 - 1 T
54%
Antwerp K
1 - 2 H
40%
Charleroi V
2 - 1 V
51%
Westerlo K
1 - 2 H
57%
OHL V
3 - 1 V
52%
Westerlo K
0 - 0 T
57%
Antwerp V
1 - 1 T
57%
ZW V
1 - 0 V
70%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Standard on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.9) verrattuna Altachiin (SoS: 54.2). Tämä tarkoittaa, että Standardin tilastot painavat enemmän.

Standardilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Altachin 1.2:een.

Puolustuksellisesti Standard on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Altach päästää 1.8 per ottelu.

Altach ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Standard on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Standard nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (65.8 vs 38.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Altach

Altach

VS
Standard

Standard

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää