Siirry sisältöön
Vertaa Rijeka vs Köln

Rijeka vs Köln Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Rijeka vs Köln: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Rijeka Rijeka Kotijoukkue
Köln Köln Vierasjoukkue
Rijeka
38.3
V V T H T H V H T H

Viimeiset 10 Ottelua

Köln
41.1
H T H T V T T T H H

Voitetut Kategoriat

6

Rijeka

3

Tasapeli

6

Köln

Suoritusradar

Rijeka
Köln

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

10%

1V, 5T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-4

-4

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
20%

2 / 10 ottelua

90%

9 / 10 ottelua

Maalintekijä
T. Fruk (4 maalia)
S. El Mala (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
36.5

Sarjan Vaikeus: 48.3, Vastustajan Laatu: 49.1

58.7

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 63.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.08

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.02

1.87

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.37

Korjattu Vahvuus
38.3

Hyökkäys: 31.7, Puolustus: 51.9, Vire: 25.9

41.1

Hyökkäys: 54.4, Puolustus: 39.9, Vire: 10.9

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

4
1

16-30'

1

31-45'

2
3

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

6
Rijeka
Köln
Rijeka

Vahvuusanalyysi

38.3

Kokonais

Hyökkäys 31.7
Puolustus 51.9
Vire 25.9
Tasaisuus 53.2
Köln

Vahvuusanalyysi

41.1

Kokonais

Hyökkäys 54.4
Puolustus 39.9
Vire 10.9
Tasaisuus 77.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

48.3 vs 91.0

Vastustajan Laatu

49.1 vs 63.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
T
Dinamo Zagreb (76%)
H
Osijek (40%)
V
Slaven (40%)
H
Gorica (50%)
Köln logo Köln
H
Heidenheim (62%)
T
Union Berlin (57%)
H
Leverkusen (65%)
T
St. Pauli (55%)
V
Bremen (62%)
T
Frankfurt (67%)
T
M'gladbach (63%)
T
Hamburg (63%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Vukovar K
3 - 0 V
32%
Lokomotiva V
3 - 0 V
49%
Hajduk K
0 - 0 T
53%
Varaždin V
0 - 1 H
54%
Dinamo Zagreb V
2 - 2 T
76%
Osijek K
0 - 2 H
40%
Slaven V
2 - 0 V
40%
Gorica V
0 - 4 H
50%
Strasbourg V
1 - 1 T
57%
Istra K
0 - 2 H
40%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Heidenheim K
1 - 3 H
62%
Union Berlin V
2 - 2 T
57%
Leverkusen K
1 - 2 H
65%
St. Pauli V
1 - 1 T
55%
Bremen K
3 - 1 V
62%
Frankfurt V
2 - 2 T
67%
M'gladbach K
3 - 3 T
63%
Hamburg V
1 - 1 T
63%
Dortmund K
1 - 2 H
71%
Augsburg V
0 - 2 H
71%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Köln on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 58.7) verrattuna Rijekaiin (SoS: 36.5). Tämä tarkoittaa, että Kölnin tilastot painavat enemmän.

Kölnilla on hyökkäysetu 1.5 maalilla per ottelu verrattuna Rijekain 1.1:een.

Rijekailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Kölnin 1.9:een.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Rijeka

Rijeka

VS
Köln

Köln

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää