Siirry sisältöön
Vertaa Rijeka vs Malmö

Rijeka vs Malmö Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Rijeka vs Malmö: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Rijeka Rijeka Kotijoukkue
Malmö Malmö Vierasjoukkue
Rijeka
38.3
V V T H T H V H T H

Viimeiset 10 Ottelua

Malmö
39.9
H H V H V V T H H H

Voitetut Kategoriat

4

Rijeka

5

Tasapeli

6

Malmö

Suoritusradar

Rijeka
Malmö

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
-1

-1

-2

-2

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
20%

2 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
T. Fruk (4 maalia)
S. Hakšabanović (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
33%

2V / 6 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
36.5

Sarjan Vaikeus: 48.3, Vastustajan Laatu: 49.1

45.2

Sarjan Vaikeus: 60.5, Vastustajan Laatu: 60.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.08

Todellinen: 1.1 | Ero: +0.02

1.44

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
38.3

Hyökkäys: 31.7, Puolustus: 51.9, Vire: 25.9

39.9

Hyökkäys: 44.4, Puolustus: 44.4, Vire: 28.6

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

3
3

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

3
Rijeka
Malmö
Rijeka

Vahvuusanalyysi

38.3

Kokonais

Hyökkäys 31.7
Puolustus 51.9
Vire 25.9
Tasaisuus 53.2
Malmö

Vahvuusanalyysi

39.9

Kokonais

Hyökkäys 44.4
Puolustus 44.4
Vire 28.6
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

48.3 vs 60.5

Vastustajan Laatu

49.1 vs 60.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
V
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
T
Dinamo Zagreb (76%)
H
Osijek (40%)
V
Slaven (40%)
H
Gorica (50%)
Malmö logo Malmö
H
Häcken (58%)
H
Mjällby (54%)
V
AIK (49%)
H
Sirius (65%)
V
Djurgården (59%)
V
GAIS (47%)
T
Örgryte (41%)
H
Genk (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Vukovar K
3 - 0 V
32%
Lokomotiva V
3 - 0 V
49%
Hajduk K
0 - 0 T
53%
Varaždin V
0 - 1 H
54%
Dinamo Zagreb V
2 - 2 T
76%
Osijek K
0 - 2 H
40%
Slaven V
2 - 0 V
40%
Gorica V
0 - 4 H
50%
Strasbourg V
1 - 1 T
57%
Istra K
0 - 2 H
40%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Häcken V
2 - 3 H
58%
Mjällby K
2 - 3 H
54%
AIK V
1 - 0 V
49%
Sirius K
2 - 3 H
65%
Djurgården V
1 - 0 V
59%
GAIS K
3 - 1 V
47%
Örgryte V
1 - 1 T
41%
Genk V
1 - 2 H
70%
Red Star K
0 - 1 H
81%
Porto V
1 - 2 H
77%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 36.5 vs 45.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Rijeka keskimäärin 1.1 ja Malmö 1.4 maalia per ottelu.

Rijekailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Malmöin 1.6:een.

Malmö on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Rijeka

Rijeka

VS
Malmö

Malmö

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää