Siirry sisältöön
Vertaa Rize vs Brest

Rize vs Brest Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Rize vs Brest: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Rize Rize Kotijoukkue
Brest Brest Vierasjoukkue
Rize
49.0
H V H T V V H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Brest
40.9
H H T T H H H V V V

Voitetut Kategoriat

9

Rize

4

Tasapeli

2

Brest

Suoritusradar

Rize
Brest

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 1T, 4H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-6

-6

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Q. Laçi (4 maalia)
L. Ajorque (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
100%

4V / 4 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.3

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 58.6

58.0

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 67.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.82

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.22

1.49

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.29

Korjattu Vahvuus
49.0

Hyökkäys: 53.0, Puolustus: 49.6, Vire: 49.6

40.9

Hyökkäys: 43.2, Puolustus: 43.2, Vire: 32.4

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

3
2

16-30'

2
2

31-45'

1
5

46-60'

2
2

61-75'

3
4

76-90+'

1
Rize
Brest
Rize

Vahvuusanalyysi

49.0

Kokonais

Hyökkäys 53.0
Puolustus 49.6
Vire 49.6
Tasaisuus 38.8
Brest

Vahvuusanalyysi

40.9

Kokonais

Hyökkäys 43.2
Puolustus 43.2
Vire 32.4
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

58.6 vs 67.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Rize logo Rize
H
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
H
Kayseri (49%)
T
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
H
Fatih (60%)
H
Trabzonspor (74%)
Brest logo Brest
H
Paris SG (84%)
H
Paris FC (77%)
T
Lens (71%)
T
Nantes (56%)
H
Rennes (75%)
H
Auxerre (71%)
H
Monaco (77%)
V
Le Havre (53%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Eyüp V
0 - 4 H
58%
Konyaspor K
3 - 2 V
61%
Kayseri V
0 - 2 H
49%
Fenerbahçe V
2 - 2 T
73%
Gaziantep K
2 - 1 V
49%
Samsunspor K
4 - 1 V
62%
Fatih V
1 - 2 H
60%
Trabzonspor V
0 - 1 H
74%
Antalyaspor K
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa V
3 - 0 V
57%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Paris SG V
0 - 1 H
84%
Paris FC V
0 - 4 H
77%
Lens K
3 - 3 T
71%
Nantes V
1 - 1 T
56%
Rennes K
3 - 4 H
75%
Auxerre V
0 - 3 H
71%
Monaco V
0 - 2 H
77%
Le Havre K
2 - 0 V
53%
Metz V
1 - 0 V
48%
Marseille K
2 - 0 V
61%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 49.3 vs 58.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Rizeilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Brestin 1.2:een.

Rizeilla on puolustusetu, päästäen 1.5 per ottelu verrattuna Brestin 1.8:een.

Brest on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Kotietu suosii Rizeia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Rizeilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Rize

Rize

VS
Brest

Brest

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää