Siirry sisältöön
Vertaa Rize vs SK Poltava

Rize vs SK Poltava Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Rize vs SK Poltava: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Rize Rize Kotijoukkue
SK Poltava SK Poltava Vierasjoukkue
Rize
49.0
H V H T V V H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

SK Poltava
23.0
H T H T H T H H H H

Voitetut Kategoriat

12

Rize

2

Tasapeli

1

SK Poltava

Suoritusradar

Rize
SK Poltava

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 1T, 4H

0%

0V, 3T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

2.9

29 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-22

-22

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Q. Laçi (4 maalia)
V. Sad (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
100%

4V / 4 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.3

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 58.6

64.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 71.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 7 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.82

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.22

0.94

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.24

Korjattu Vahvuus
49.0

Hyökkäys: 53.0, Puolustus: 49.6, Vire: 49.6

23.0

Hyökkäys: 26.6, Puolustus: 3.8, Vire: 0.0

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1
5

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

Rize
SK Poltava
Rize

Vahvuusanalyysi

49.0

Kokonais

Hyökkäys 53.0
Puolustus 49.6
Vire 49.6
Tasaisuus 38.8
SK Poltava

Vahvuusanalyysi

23.0

Kokonais

Hyökkäys 26.6
Puolustus 3.8
Vire 0.0
Tasaisuus 93.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 98.0

Vastustajan Laatu

58.6 vs 71.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Rize logo Rize
H
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
H
Kayseri (49%)
T
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
H
Fatih (60%)
H
Trabzonspor (74%)
SK Poltava logo SK Poltava
H
Shakhtar D (78%)
T
Kryvbas KR (71%)
H
Kolos (83%)
T
Obolon (63%)
H
Polissya (77%)
T
Oleksandria (44%)
H
Metalist 1925 (79%)
H
Karpaty Lviv (81%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Eyüp V
0 - 4 H
58%
Konyaspor K
3 - 2 V
61%
Kayseri V
0 - 2 H
49%
Fenerbahçe V
2 - 2 T
73%
Gaziantep K
2 - 1 V
49%
Samsunspor K
4 - 1 V
62%
Fatih V
1 - 2 H
60%
Trabzonspor V
0 - 1 H
74%
Antalyaspor K
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa V
3 - 0 V
57%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Shakhtar D K
0 - 4 H
78%
Kryvbas KR K
3 - 3 T
71%
Kolos V
0 - 2 H
83%
Obolon V
1 - 1 T
63%
Polissya K
0 - 4 H
77%
Oleksandria K
3 - 3 T
44%
Metalist 1925 V
0 - 2 H
79%
Karpaty Lviv K
0 - 4 H
81%
Zorya V
0 - 4 H
80%
Kudrivka K
0 - 2 H
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

SK Poltava on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.1) verrattuna Rizeiin (SoS: 49.3). Tämä tarkoittaa, että SK Poltavain tilastot painavat enemmän.

Rizeilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna SK Poltavain 0.7:een.

Puolustuksellisesti Rize on ylivoimainen, päästäen vain 1.5 maalia per ottelu 2 nollapeliä pitäen, kun SK Poltava päästää 2.9 per ottelu.

SK Poltava on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 7:sta.

Kotietu suosii Rizeia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Rize nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (49.0 vs 23.0) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Rize

Rize

VS
SK Poltava

SK Poltava

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää