Siirry sisältöön
Vertaa Rukh Vynnyky vs Real Sociedad

Rukh Vynnyky vs Real Sociedad Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Rukh Vynnyky vs Real Sociedad: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Kotijoukkue
Real Sociedad Real Sociedad Vierasjoukkue
Rukh Vynnyky
27.3
T H H H T H H H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Real Sociedad
48.2
T H T H T T V H V H

Voitetut Kategoriat

0

Rukh Vynnyky

3

Tasapeli

12

Real Sociedad

Suoritusradar

Rukh Vynnyky
Real Sociedad

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
0%

0V, 2T, 8H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
0.3

3 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.0

20 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-17

-17

-1

-1

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
Igor Neves (2 maalia)
Mikel Oyarzabal (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 1
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
0%

0V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
65.3

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 74.5

66.5

Sarjan Vaikeus: 88.2, Vastustajan Laatu: 65.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 8 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.46

Todellinen: 0.3 | Ero: -0.16

1.93

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.13

Korjattu Vahvuus
27.3

Hyökkäys: 11.5, Puolustus: 38.4, Vire: 0.0

48.2

Hyökkäys: 69.9, Puolustus: 42.7, Vire: 23.3

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

3
1

16-30'

5

31-45'

1

46-60'

4

61-75'

2
1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Real Sociedad
Rukh Vynnyky

Vahvuusanalyysi

27.3

Kokonais

Hyökkäys 11.5
Puolustus 38.4
Vire 0.0
Tasaisuus 95.2
Real Sociedad

Vahvuusanalyysi

48.2

Kokonais

Hyökkäys 69.9
Puolustus 42.7
Vire 23.3
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 88.2

Vastustajan Laatu

74.5 vs 65.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
T
Veres Rivne (62%)
H
Zorya (75%)
H
Karpaty Lviv (81%)
H
Kryvbas KR (76%)
T
Kolos (78%)
H
Shakhtar D (83%)
H
LNZ Cherkasy (74%)
H
Epitsentr (79%)
Real Sociedad logo Real Sociedad
T
Betis (68%)
H
Sevilla (63%)
T
Rayo (79%)
H
Getafe (67%)
T
Atlético (47%)
T
Alavés (60%)
V
Levante (71%)
H
Villarreal (78%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Veres Rivne K
0 - 0 T
62%
Zorya K
1 - 2 H
75%
Karpaty Lviv K
0 - 3 H
81%
Kryvbas KR V
0 - 3 H
76%
Kolos K
1 - 1 T
78%
Shakhtar D V
0 - 3 H
83%
LNZ Cherkasy K
1 - 2 H
74%
Epitsentr V
0 - 2 H
79%
Metalist 1925 K
0 - 3 H
74%
Obolon V
0 - 1 H
63%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Betis K
2 - 2 T
68%
Sevilla V
0 - 1 H
63%
Rayo V
3 - 3 T
79%
Getafe K
0 - 1 H
67%
Atlético V
2 - 2 T
47%
Alavés K
3 - 3 T
60%
Levante K
2 - 0 V
71%
Villarreal V
1 - 3 H
78%
Osasuna K
3 - 1 V
58%
Atlético V
2 - 3 H
66%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 65.3 vs 66.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Real Sociedadin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja Mikel Oyarzabal kärjessä 6 maalilla. Rukh Vynnyky tekee vain 0.3 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Rukh Vynnyky päästää 2.0 ja Real Sociedad 1.9 per ottelu.

Rukh Vynnyky on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 8:sta.

Real Sociedad on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Real Sociedad nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (48.2 vs 27.3) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Real Sociedad

Real Sociedad

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää