Siirry sisältöön
Vertaa Sevilla vs GAK

Sevilla vs GAK Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Sevilla vs GAK: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Sevilla Sevilla Kotijoukkue
GAK GAK Vierasjoukkue
Sevilla
41.7
V V H H V H H H T T

Viimeiset 10 Ottelua

GAK
52.1
T V H H T H V V V H

Voitetut Kategoriat

2

Sevilla

4

Tasapeli

9

GAK

Suoritusradar

Sevilla
GAK

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 2T, 5H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-6

-6

+6

+6

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Adams (3 maalia)
R. Harakaté (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
61.1

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 68.2

51.3

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.39

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.29

1.66

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.04

Korjattu Vahvuus
41.7

Hyökkäys: 40.7, Puolustus: 48.1, Vire: 33.3

52.1

Hyökkäys: 57.4, Puolustus: 64.2, Vire: 40.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

16-30'

2

31-45'

4
3

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

5
Sevilla
GAK
Sevilla

Vahvuusanalyysi

41.7

Kokonais

Hyökkäys 40.7
Puolustus 48.1
Vire 33.3
Tasaisuus 49.3
GAK

Vahvuusanalyysi

52.1

Kokonais

Hyökkäys 57.4
Puolustus 64.2
Vire 40.5
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

68.2 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Sevilla logo Sevilla
V
Espanyol (50%)
V
Real Sociedad (61%)
H
Osasuna (63%)
H
Levante (76%)
V
Atlético (61%)
H
Oviedo (66%)
H
Valencia (67%)
H
Barcelona (91%)
GAK logo GAK
T
Altach (43%)
V
WSG Tirol (44%)
H
WAC (51%)
H
Ried (55%)
T
Ried (50%)
H
Altach (48%)
V
BW Linz (55%)
V
WSG Tirol (48%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Espanyol K
2 - 1 V
50%
Real Sociedad K
1 - 0 V
61%
Osasuna V
1 - 2 H
63%
Levante V
0 - 2 H
76%
Atlético K
2 - 1 V
61%
Oviedo V
0 - 1 H
66%
Valencia K
0 - 2 H
67%
Barcelona V
2 - 5 H
91%
Rayo K
1 - 1 T
74%
Betis V
2 - 2 T
73%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Altach K
2 - 2 T
43%
WSG Tirol K
4 - 0 V
44%
WAC V
0 - 1 H
51%
Ried V
1 - 2 H
55%
Ried K
1 - 1 T
50%
Altach V
0 - 1 H
48%
BW Linz K
2 - 1 V
55%
WSG Tirol V
5 - 1 V
48%
WAC K
2 - 0 V
46%
WSG Tirol V
0 - 2 H
48%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 61.1 vs 51.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

GAKilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Sevillain 1.1:een.

GAKilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Sevillain 1.7:een.

Sevilla on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

GAK ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.8 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

GAKilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 10.4 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Sevilla

Sevilla

VS
GAK

GAK

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää