Siirry sisältöön
Vertaa Sint-Truiden vs Anderlecht

Sint-Truiden vs Anderlecht Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Sint-Truiden vs Anderlecht: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Sint-Truiden Sint-Truiden Kotijoukkue
Anderlecht Anderlecht Vierasjoukkue
Sint-Truiden
43.1
H V V V T H H H H V

Viimeiset 10 Ottelua

Anderlecht
34.9
T H H H V V H H H T

Voitetut Kategoriat

8

Sint-Truiden

2

Tasapeli

5

Anderlecht

Suoritusradar

Sint-Truiden
Anderlecht

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

20%

2V, 2T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

2.1

21 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

-7

-7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Ito (3 maalia)
M. Cvetković (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
45.2

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 61.2

44.5

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.22

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.02

1.41

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
43.1

Hyökkäys: 38.1, Puolustus: 57.1, Vire: 38.1

34.9

Hyökkäys: 44.1, Puolustus: 28.4, Vire: 18.9

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

6
Sint-Truiden
Anderlecht
Sint-Truiden

Vahvuusanalyysi

43.1

Kokonais

Hyökkäys 38.1
Puolustus 57.1
Vire 38.1
Tasaisuus 39.7
Anderlecht

Vahvuusanalyysi

34.9

Kokonais

Hyökkäys 44.1
Puolustus 28.4
Vire 18.9
Tasaisuus 59.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 59.5

Vastustajan Laatu

61.2 vs 59.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
H
Club Brugge (71%)
V
R. Union SG (64%)
V
Mechelen (34%)
V
Anderlecht (35%)
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (78%)
H
R. Union SG (80%)
H
R. Union SG (75%)
Anderlecht logo Anderlecht
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (66%)
H
R. Union SG (64%)
H
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
H
Club Brugge (83%)
H
Cercle Brugge (58%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Club Brugge V
0 - 2 H
71%
R. Union SG K
2 - 1 V
64%
Mechelen V
4 - 1 V
34%
Anderlecht K
2 - 0 V
35%
Gent V
0 - 0 T
51%
Club Brugge K
1 - 2 H
78%
R. Union SG V
0 - 1 H
80%
R. Union SG K
1 - 3 H
75%
Genk V
0 - 1 H
66%
Cercle Brugge K
2 - 1 V
58%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gent V
1 - 1 T
51%
Club Brugge K
1 - 3 H
66%
R. Union SG K
1 - 3 H
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 H
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent K
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 H
83%
Cercle Brugge K
2 - 3 H
58%
Mechelen V
0 - 1 H
45%
Club Brugge V
2 - 2 T
83%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 45.2 vs 44.5), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Sint-Truiden keskimäärin 1.2 ja Anderlecht 1.4 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Sint-Truiden on ylivoimainen, päästäen vain 1.2 maalia per ottelu 2 nollapeliä pitäen, kun Anderlecht päästää 2.1 per ottelu.

Sint-Truiden on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Sint-Truidenilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Viimeisimmässä Belgian First Division A-ottelussa (2026-04-23) Sint-Truiden voitti 2-0 Anderlechtn. Sint-Truiden otti tämän voiton kotikentällään. Anderlecht haluaa kostaa tämän tappion. Sint-Truiden kantaa psykologista etua tästä voitosta.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Anderlecht

Anderlecht

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää