Siirry sisältöön
Vertaa Sint-Truiden vs Heidenheim

Sint-Truiden vs Heidenheim Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Sint-Truiden vs Heidenheim: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Sint-Truiden Sint-Truiden Kotijoukkue
Heidenheim Heidenheim Vierasjoukkue
Sint-Truiden
43.1
H V V V T H H H H V

Viimeiset 10 Ottelua

Heidenheim
48.6
V T V H V T T H H H

Voitetut Kategoriat

5

Sint-Truiden

3

Tasapeli

7

Heidenheim

Suoritusradar

Sint-Truiden
Heidenheim

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

30%

3V, 3T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

0

0

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Ito (3 maalia)
B. Zivzivadze (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 11
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
45.2

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 61.2

59.3

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.22

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.02

2.61

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.71

Korjattu Vahvuus
43.1

Hyökkäys: 38.1, Puolustus: 57.1, Vire: 38.1

48.6

Hyökkäys: 69.2, Puolustus: 40.1, Vire: 32.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

3
2

16-30'

3
1

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

4
5

76-90+'

5
Sint-Truiden
Heidenheim
Sint-Truiden

Vahvuusanalyysi

43.1

Kokonais

Hyökkäys 38.1
Puolustus 57.1
Vire 38.1
Tasaisuus 39.7
Heidenheim

Vahvuusanalyysi

48.6

Kokonais

Hyökkäys 69.2
Puolustus 40.1
Vire 32.8
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 91.0

Vastustajan Laatu

61.2 vs 65.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
H
Club Brugge (71%)
V
R. Union SG (64%)
V
Mechelen (34%)
V
Anderlecht (35%)
T
Gent (51%)
H
Club Brugge (78%)
H
R. Union SG (80%)
H
R. Union SG (75%)
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
T
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
H
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
T
M'gladbach (68%)
T
Leverkusen (65%)
H
Frankfurt (67%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Club Brugge V
0 - 2 H
71%
R. Union SG K
2 - 1 V
64%
Mechelen V
4 - 1 V
34%
Anderlecht K
2 - 0 V
35%
Gent V
0 - 0 T
51%
Club Brugge K
1 - 2 H
78%
R. Union SG V
0 - 1 H
80%
R. Union SG K
1 - 3 H
75%
Genk V
0 - 1 H
66%
Cercle Brugge K
2 - 1 V
58%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Köln V
3 - 1 V
62%
Bayern Munich V
3 - 3 T
86%
St. Pauli K
2 - 0 V
50%
Freiburg V
1 - 2 H
72%
Union Berlin K
3 - 1 V
52%
M'gladbach V
2 - 2 T
68%
Leverkusen K
3 - 3 T
65%
Frankfurt V
0 - 1 H
67%
Hoffenheim K
2 - 4 H
65%
Bremen V
0 - 2 H
67%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Heidenheim on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 59.3) verrattuna Sint-Truideniin (SoS: 45.2). Tämä tarkoittaa, että Heidenheimin tilastot painavat enemmän.

Heidenheimilla on hyökkäysetu 1.9 maalilla per ottelu verrattuna Sint-Truidenin 1.2:een.

Sint-Truidenilla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Heidenheimin 1.9:een.

Sint-Truiden on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Heidenheimilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.5 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Heidenheim

Heidenheim

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää