Siirry sisältöön
Vertaa Slaven vs Bayern Munich

Slaven vs Bayern Munich Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Slaven vs Bayern Munich: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Slaven Slaven Kotijoukkue
Bayern Munich Bayern Munich Vierasjoukkue
Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Viimeiset 10 Ottelua

Bayern Munich
78.0
V T T H V V V V V V

Voitetut Kategoriat

0

Slaven

3

Tasapeli

12

Bayern Munich

Suoritusradar

Slaven
Bayern Munich

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 4T, 5H

70%

7V, 2T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

3.0

30 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

+12

+12

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Dabro (3 maalia)
H. Kane (7 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 11 / 2. Puoliaika: 19
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

74.0

Sarjan Vaikeus: 88.8, Vastustajan Laatu: 67.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

3.73

Todellinen: 3.0 | Ero: -0.73

Korjattu Vahvuus
31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

78.0

Hyökkäys: 100, Puolustus: 49.6, Vire: 86.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

2

16-30'

2
5

31-45'

7
3

46-60'

7
2

61-75'

4
1

76-90+'

8
Slaven
Bayern Munich
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7
Bayern Munich

Vahvuusanalyysi

78.0

Kokonais

Hyökkäys 100
Puolustus 49.6
Vire 86.8
Tasaisuus 63.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 88.8

Vastustajan Laatu

48.8 vs 67.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 60%
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
T
Paris SG (83%)
T
Heidenheim (62%)
H
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Wolfsburg V
1 - 0 V
55%
Paris SG K
1 - 1 T
83%
Heidenheim K
3 - 3 T
62%
Paris SG V
4 - 5 H
88%
Mainz 05 V
4 - 3 V
70%
Leverkusen V
2 - 0 V
51%
Stuttgart K
4 - 2 V
70%
Real Madrid K
4 - 3 V
66%
St. Pauli V
5 - 0 V
55%
Real Madrid V
2 - 1 V
71%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Bayern Munich on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 74.0) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Bayern Munichin tilastot painavat enemmän.

Bayern Munichin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 3.0 maalia per ottelu ja H. Kane kärjessä 7 maalilla. Slaven tekee vain 1.2 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Slaven päästää 1.9 ja Bayern Munich 1.8 per ottelu.

Bayern Munich on todistanut arvonsa eliittivastustajia vastaan, voittaen 3 ottelua 5:sta.

Bayern Munich on vahva vierasjoukkue 83%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kattavan analyysimme perusteella Bayern Munich on selkeä suosikki. Ylivoima hyökkäyksessä (100), puolustuksessa (49.6) ja vireessä (86.8) ei jätä epäilyksen sijaa. Slaven tarvitsee poikkeuksellisen suorituksen.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Slaven

Slaven

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää