Siirry sisältöön
Vertaa Slaven vs Kocaelispor

Slaven vs Kocaelispor Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Slaven vs Kocaelispor: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Slaven Slaven Kotijoukkue
Kocaelispor Kocaelispor Vierasjoukkue
Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Viimeiset 10 Ottelua

Kocaelispor
36.8
H T H T T T H H V H

Voitetut Kategoriat

6

Slaven

5

Tasapeli

4

Kocaelispor

Suoritusradar

Slaven
Kocaelispor

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
10%

1V, 4T, 5H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

0.5

5 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-8

-8

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Dabro (3 maalia)
S. Dursun (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

64.6

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 59.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

0.51

Todellinen: 0.5 | Ero: -0.01

Korjattu Vahvuus
31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

36.8

Hyökkäys: 19.1, Puolustus: 64.9, Vire: 11.5

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1

16-30'

1
5

31-45'

3

46-60'

1
2

61-75'

1
1

76-90+'

1
Slaven
Kocaelispor
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7
Kocaelispor

Vahvuusanalyysi

36.8

Kokonais

Hyökkäys 19.1
Puolustus 64.9
Vire 11.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

45.0 vs 72.0

Vastustajan Laatu

48.8 vs 59.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
H
Fatih (55%)
T
Kasımpaşa (57%)
H
Gençlerbirliği (50%)
T
Göztepe (59%)
T
Galatasaray (69%)
T
Başakşehir (66%)
H
Alanyaspor (61%)
H
Konyaspor (61%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fatih K
0 - 1 H
55%
Kasımpaşa V
1 - 1 T
57%
Gençlerbirliği V
0 - 1 H
50%
Göztepe K
1 - 1 T
59%
Galatasaray V
1 - 1 T
69%
Başakşehir K
0 - 0 T
66%
Alanyaspor V
0 - 5 H
61%
Konyaspor K
1 - 2 H
61%
Eyüp V
1 - 0 V
58%
Beşiktaş K
0 - 1 H
60%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Kocaelispor on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.6) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Kocaelisporin tilastot painavat enemmän.

Slavenilla on hyökkäysetu 1.2 maalilla per ottelu verrattuna Kocaelisporin 0.5:een.

Kocaelisporilla on puolustusetu, päästäen 1.3 per ottelu verrattuna Slavenin 1.9:een.

Kocaelispor ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Slaven

Slaven

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää