Siirry sisältöön
Vertaa Liberec vs Genoa

Liberec vs Genoa Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Liberec vs Genoa: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Liberec Liberec Kotijoukkue
Genoa Genoa Vierasjoukkue
Liberec
35.3
H H V T H V T T H H

Viimeiset 10 Ottelua

Genoa
47.7
T T H V V H H V V H

Voitetut Kategoriat

3

Liberec

1

Tasapeli

11

Genoa

Suoritusradar

Liberec
Genoa

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-3

-3

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Krollis (3 maalia)
Vítinha (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
43.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 57.6

64.4

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 68.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.75

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.05

0.85

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.05

Korjattu Vahvuus
35.3

Hyökkäys: 21.8, Puolustus: 56.0, Vire: 18.7

47.7

Hyökkäys: 30.5, Puolustus: 72.5, Vire: 45.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Liberec
Genoa
Liberec

Vahvuusanalyysi

35.3

Kokonais

Hyökkäys 21.8
Puolustus 56.0
Vire 18.7
Tasaisuus 61.3
Genoa

Vahvuusanalyysi

47.7

Kokonais

Hyökkäys 30.5
Puolustus 72.5
Vire 45.8
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

57.6 vs 68.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 17%
Liberec logo Liberec
H
Plzeň (64%)
H
Slavia Prague (69%)
V
Jablonec (49%)
T
Ml. Boleslav (61%)
H
Karviná (48%)
V
Slovácko (45%)
T
Teplice (49%)
T
Bohemians (58%)
Genoa logo Genoa
T
Fiorentina (71%)
T
Atalanta (69%)
H
Como (71%)
V
Pisa (46%)
V
Sassuolo (64%)
H
Juventus (85%)
H
Udinese (74%)
V
Verona (55%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Plzeň V
0 - 2 H
64%
Slavia Prague K
1 - 2 H
69%
Jablonec V
2 - 1 V
49%
Ml. Boleslav K
0 - 0 T
61%
Karviná V
1 - 3 H
48%
Slovácko K
2 - 1 V
45%
Teplice K
1 - 1 T
49%
Bohemians V
0 - 0 T
58%
Hradec Kr. K
0 - 1 H
59%
Slavia Prague V
0 - 1 H
74%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Atalanta V
0 - 0 T
69%
Como K
0 - 2 H
71%
Pisa V
2 - 1 V
46%
Sassuolo K
2 - 1 V
64%
Juventus V
0 - 2 H
85%
Udinese K
0 - 2 H
74%
Verona V
2 - 0 V
55%
Roma K
2 - 1 V
70%
Inter Milan V
0 - 2 H
84%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Genoa on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.4) verrattuna Libereciin (SoS: 43.4). Tämä tarkoittaa, että Genoain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Liberec keskimäärin 0.7 ja Genoa 0.8 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Liberec päästää 1.2 ja Genoa 1.1 per ottelu.

Genoa on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 6:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 1.9 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Genoailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 12.4 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Liberec

Liberec

VS
Genoa

Genoa

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää