Siirry sisältöön
Vertaa Liberec vs Pardubice

Liberec vs Pardubice Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Liberec vs Pardubice: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Liberec Liberec Kotijoukkue
Pardubice Pardubice Vierasjoukkue
Liberec
35.3
H H V T H V T T H H

Viimeiset 10 Ottelua

Pardubice
55.2
H V V V V V H V T H

Voitetut Kategoriat

0

Liberec

4

Tasapeli

11

Pardubice

Suoritusradar

Liberec
Pardubice

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 3T, 5H

60%

6V, 1T, 3H

Maaleja / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

+2

+2

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Krollis (3 maalia)
V. Patrák (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 4
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
43.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 57.6

53.6

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.75

Todellinen: 0.7 | Ero: -0.05

1.49

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.09

Korjattu Vahvuus
35.3

Hyökkäys: 21.8, Puolustus: 56.0, Vire: 18.7

55.2

Hyökkäys: 48.3, Puolustus: 62.2, Vire: 62.2

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

3
1

76-90+'

3
Liberec
Pardubice
Liberec

Vahvuusanalyysi

35.3

Kokonais

Hyökkäys 21.8
Puolustus 56.0
Vire 18.7
Tasaisuus 61.3
Pardubice

Vahvuusanalyysi

55.2

Kokonais

Hyökkäys 48.3
Puolustus 62.2
Vire 62.2
Tasaisuus 43.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 58.0

Vastustajan Laatu

57.6 vs 50.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
H
Plzeň (64%)
H
Slavia Prague (69%)
V
Jablonec (49%)
T
Ml. Boleslav (61%)
H
Karviná (48%)
V
Slovácko (45%)
T
Teplice (49%)
T
Bohemians (58%)
Pardubice logo Pardubice
H
Karviná (43%)
V
Karviná (48%)
V
Zlín (41%)
V
Plzeň (64%)
V
Olomouc (46%)
V
Dukla (51%)
H
Ml. Boleslav (66%)
V
Karviná (48%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Plzeň V
0 - 2 H
64%
Slavia Prague K
1 - 2 H
69%
Jablonec V
2 - 1 V
49%
Ml. Boleslav K
0 - 0 T
61%
Karviná V
1 - 3 H
48%
Slovácko K
2 - 1 V
45%
Teplice K
1 - 1 T
49%
Bohemians V
0 - 0 T
58%
Hradec Kr. K
0 - 1 H
59%
Slavia Prague V
0 - 1 H
74%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Karviná K
1 - 3 H
43%
Karviná V
2 - 1 V
48%
Zlín K
3 - 1 V
41%
Plzeň V
1 - 0 V
64%
Olomouc K
2 - 1 V
46%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Ml. Boleslav V
0 - 2 H
66%
Karviná V
2 - 1 V
48%
Teplice K
1 - 1 T
49%
Slovácko V
0 - 2 H
50%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Pardubice on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.6) verrattuna Libereciin (SoS: 43.4). Tämä tarkoittaa, että Pardubicein tilastot painavat enemmän.

Pardubiceilla on hyökkäysetu 1.4 maalilla per ottelu verrattuna Liberecin 0.7:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Liberec päästää 1.2 ja Pardubice 1.2 per ottelu.

Pardubice ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Pardubice on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Pardubice nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (55.2 vs 35.3) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Liberec

Liberec

VS
Pardubice

Pardubice

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää