Siirry sisältöön
Vertaa Braga vs Kolos

Braga vs Kolos Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Braga vs Kolos: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Braga Braga Kotijoukkue
Kolos Kolos Vierasjoukkue
Braga
55.4
T H T V H V T V V T

Viimeiset 10 Ottelua

Kolos
69.0
V V V V T T V T H V

Voitetut Kategoriat

5

Braga

1

Tasapeli

9

Kolos

Suoritusradar

Braga
Kolos

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 4T, 2H

60%

6V, 3T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

0.6

6 / 10 ottelua

Maaliero
+2

+2

+5

+5

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Maalintekijä
Pau Víctor (5 maalia)
A. Salabai (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
63.4

Sarjan Vaikeus: 81.4, Vastustajan Laatu: 64.5

72.1

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 65.3

Huippujoukkueita Vastaan
33%

1V / 3 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.93

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.33

1.53

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.43

Korjattu Vahvuus
55.4

Hyökkäys: 60.5, Puolustus: 60.5, Vire: 45.4

69.0

Hyökkäys: 44.8, Puolustus: 97.7, Vire: 73.3

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

1
3

46-60'

1
2

61-75'

2
4

76-90+'

4
Braga
Kolos
Braga

Vahvuusanalyysi

55.4

Kokonais

Hyökkäys 60.5
Puolustus 60.5
Vire 45.4
Tasaisuus 56.8
Kolos

Vahvuusanalyysi

69.0

Kokonais

Hyökkäys 44.8
Puolustus 97.7
Vire 73.3
Tasaisuus 61.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

81.4 vs 98.0

Vastustajan Laatu

64.5 vs 65.3

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 40%
Braga logo Braga
T
Benfica (80%)
H
Freiburg (69%)
T
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
H
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
T
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
T
Zorya (75%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Benfica V
2 - 2 T
80%
Freiburg V
1 - 3 H
69%
Estoril K
1 - 1 T
47%
Freiburg K
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 H
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão K
2 - 2 T
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca K
1 - 0 V
57%
Betis K
1 - 1 T
65%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kudrivka K
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava K
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy K
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 T
49%
Metalist 1925 K
0 - 0 T
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya K
1 - 1 T
75%
Epitsentr V
0 - 4 H
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 63.4 vs 72.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Bragailla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Kolosin 1.1:een.

Kolosilla on puolustusetu, päästäen 0.6 per ottelu verrattuna Bragain 1.4:een.

Braga on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Kolos on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 5:sta.

Kolos on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Kolosilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Braga

Braga

VS
Kolos

Kolos

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää