Siirry sisältöön
Vertaa Braga vs Rukh Vynnyky

Braga vs Rukh Vynnyky Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Braga vs Rukh Vynnyky: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Braga Braga Kotijoukkue
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Vierasjoukkue
Braga
55.4
T H T V H V T V V T

Viimeiset 10 Ottelua

Rukh Vynnyky
27.3
T H H H T H H H H H

Voitetut Kategoriat

12

Braga

2

Tasapeli

1

Rukh Vynnyky

Suoritusradar

Braga
Rukh Vynnyky

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 4T, 2H

0%

0V, 2T, 8H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.3

3 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

2.0

20 / 10 ottelua

Maaliero
+2

+2

-17

-17

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
Pau Víctor (5 maalia)
Igor Neves (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 1
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
63.4

Sarjan Vaikeus: 81.4, Vastustajan Laatu: 64.5

65.3

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 74.5

Huippujoukkueita Vastaan
33%

1V / 3 ottelua

0%

0V / 8 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.93

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.33

0.46

Todellinen: 0.3 | Ero: -0.16

Korjattu Vahvuus
55.4

Hyökkäys: 60.5, Puolustus: 60.5, Vire: 45.4

27.3

Hyökkäys: 11.5, Puolustus: 38.4, Vire: 0.0

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

1
2

61-75'

4

76-90+'

1
Braga
Rukh Vynnyky
Braga

Vahvuusanalyysi

55.4

Kokonais

Hyökkäys 60.5
Puolustus 60.5
Vire 45.4
Tasaisuus 56.8
Rukh Vynnyky

Vahvuusanalyysi

27.3

Kokonais

Hyökkäys 11.5
Puolustus 38.4
Vire 0.0
Tasaisuus 95.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

81.4 vs 98.0

Vastustajan Laatu

64.5 vs 74.5

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Braga logo Braga
T
Benfica (80%)
H
Freiburg (69%)
T
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
H
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
T
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
T
Veres Rivne (62%)
H
Zorya (75%)
H
Karpaty Lviv (81%)
H
Kryvbas KR (76%)
T
Kolos (78%)
H
Shakhtar D (83%)
H
LNZ Cherkasy (74%)
H
Epitsentr (79%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Benfica V
2 - 2 T
80%
Freiburg V
1 - 3 H
69%
Estoril K
1 - 1 T
47%
Freiburg K
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 H
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão K
2 - 2 T
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca K
1 - 0 V
57%
Betis K
1 - 1 T
65%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Veres Rivne K
0 - 0 T
62%
Zorya K
1 - 2 H
75%
Karpaty Lviv K
0 - 3 H
81%
Kryvbas KR V
0 - 3 H
76%
Kolos K
1 - 1 T
78%
Shakhtar D V
0 - 3 H
83%
LNZ Cherkasy K
1 - 2 H
74%
Epitsentr V
0 - 2 H
79%
Metalist 1925 K
0 - 3 H
74%
Obolon V
0 - 1 H
63%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 63.4 vs 65.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Bragain hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.6 maalia per ottelu ja Pau Víctor kärjessä 5 maalilla. Rukh Vynnyky tekee vain 0.3 per ottelu.

Bragailla on puolustusetu, päästäen 1.4 per ottelu verrattuna Rukh Vynnykyin 2.0:een.

Braga on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Rukh Vynnyky on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 8:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Braga nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (55.4 vs 27.3) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Braga

Braga

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää