Siirry sisältöön
Vertaa Braga vs Volos

Braga vs Volos Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Braga vs Volos: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Braga Braga Kotijoukkue
Volos Volos Vierasjoukkue
Braga
55.4
T H T V H V T V V T

Viimeiset 10 Ottelua

Volos
34.6
H H H T V H T T H T

Voitetut Kategoriat

12

Braga

3

Tasapeli

0

Volos

Suoritusradar

Braga
Volos

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 4T, 2H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.4

14 / 10 ottelua

2.1

21 / 10 ottelua

Maaliero
+2

+2

-9

-9

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
80%

8 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
Pau Víctor (5 maalia)
J. Hurtado (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
63.4

Sarjan Vaikeus: 81.4, Vastustajan Laatu: 64.5

53.4

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 51.6

Huippujoukkueita Vastaan
33%

1V / 3 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.93

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.33

1.2

Todellinen: 1.2 | Ero: 0.0

Korjattu Vahvuus
55.4

Hyökkäys: 60.5, Puolustus: 60.5, Vire: 45.4

34.6

Hyökkäys: 41.4, Puolustus: 31.0, Vire: 10.3

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

1
2

61-75'

3
4

76-90+'

4
Braga
Volos
Braga

Vahvuusanalyysi

55.4

Kokonais

Hyökkäys 60.5
Puolustus 60.5
Vire 45.4
Tasaisuus 56.8
Volos

Vahvuusanalyysi

34.6

Kokonais

Hyökkäys 41.4
Puolustus 31.0
Vire 10.3
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

81.4 vs 56.0

Vastustajan Laatu

64.5 vs 51.6

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Braga logo Braga
T
Benfica (80%)
H
Freiburg (69%)
T
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
H
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
T
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Volos logo Volos
H
Levadiakos (44%)
H
Levadiakos (49%)
H
Aris (58%)
T
OFI (44%)
V
PAOK (54%)
H
Kifisia (54%)
T
OFI (44%)
T
AEK Athens (62%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Benfica V
2 - 2 T
80%
Freiburg V
1 - 3 H
69%
Estoril K
1 - 1 T
47%
Freiburg K
2 - 1 V
64%
Santa Clara V
1 - 2 H
71%
Casa Pia V
1 - 0 V
53%
Famalicão K
2 - 2 T
69%
Betis V
4 - 2 V
70%
Arouca K
1 - 0 V
57%
Betis K
1 - 1 T
65%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Levadiakos K
0 - 3 H
44%
Levadiakos V
2 - 5 H
49%
Aris V
2 - 3 H
58%
OFI K
1 - 1 T
44%
PAOK K
2 - 1 V
54%
Kifisia V
0 - 2 H
54%
OFI K
1 - 1 T
44%
AEK Athens K
2 - 2 T
62%
Panserraikos V
1 - 2 H
54%
Aris K
1 - 1 T
53%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 63.4 vs 53.4), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Bragailla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Volosin 1.2:een.

Bragailla on puolustusetu, päästäen 1.4 per ottelu verrattuna Volosin 2.1:een.

Braga on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Volos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Braga nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (55.4 vs 34.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Braga

Braga

VS
Volos

Volos

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää