Siirry sisältöön
Vertaa Sporting vs Górnik

Sporting vs Górnik Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Sporting vs Górnik: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Sporting Sporting Kotijoukkue
Górnik Górnik Vierasjoukkue
Sporting
63.8
V V T T H T V H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Górnik
50.0
H V V T V T V T H H

Voitetut Kategoriat

10

Sporting

2

Tasapeli

3

Górnik

Suoritusradar

Sporting
Górnik

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+11

+11

+2

+2

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
L. Suárez (4 maalia)
R. Janicki (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.6

Sarjan Vaikeus: 82.6, Vastustajan Laatu: 64.4

54.8

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 3 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.39

Todellinen: 2.2 | Ero: -0.19

1.14

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
63.8

Hyökkäys: 77.4, Puolustus: 66.9, Vire: 52.8

50.0

Hyökkäys: 38.4, Puolustus: 73.4, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

1
3

16-30'

1
4

31-45'

2
4

46-60'

6

61-75'

2
4

76-90+'

5
Sporting
Górnik
Sporting

Vahvuusanalyysi

63.8

Kokonais

Hyökkäys 77.4
Puolustus 66.9
Vire 52.8
Tasaisuus 53.2
Górnik

Vahvuusanalyysi

50.0

Kokonais

Hyökkäys 38.4
Puolustus 73.4
Vire 41.9
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

82.6 vs 57.0

Vastustajan Laatu

64.4 vs 53.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Sporting logo Sporting
V
Rio Ave (66%)
V
Vitória SC (54%)
T
Tondela (52%)
T
AVS (64%)
H
Benfica (75%)
T
Arsenal (77%)
V
Estrela (54%)
H
Arsenal (72%)
Górnik logo Górnik
H
Zagłębie (49%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Kielce (43%)
T
Legia (64%)
V
Cracovia (40%)
T
Widzew (59%)
V
Raków (54%)
T
Motor (59%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rio Ave V
4 - 1 V
66%
Vitória SC K
5 - 1 V
54%
Tondela K
2 - 2 T
52%
AVS V
1 - 1 T
64%
Benfica K
1 - 2 H
75%
Arsenal V
0 - 0 T
77%
Estrela V
1 - 0 V
54%
Arsenal K
0 - 1 H
72%
Santa Clara K
4 - 2 V
66%
Alverca V
4 - 1 V
64%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zagłębie K
0 - 2 H
49%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Kielce K
1 - 0 V
43%
Legia V
1 - 1 T
64%
Cracovia K
3 - 0 V
40%
Widzew V
0 - 0 T
59%
Raków K
3 - 1 V
54%
Motor V
0 - 0 T
59%
GKS Katowice V
1 - 3 H
64%
Pogoń K
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.6 vs 54.8), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Sportingin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.2 maalia per ottelu ja L. Suárez kärjessä 4 maalilla. Górnik tekee vain 1.1 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Sporting päästää 1.1 ja Górnik 0.9 per ottelu.

Sporting on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Górnik ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Sporting on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Sportingilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 13.8 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Sporting

Sporting

VS
Górnik

Górnik

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää