Siirry sisältöön
Vertaa Standard vs Veres Rivne

Standard vs Veres Rivne Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Standard vs Veres Rivne: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Standard Standard Kotijoukkue
Veres Rivne Veres Rivne Vierasjoukkue
Standard
65.8
V V T H V H V T T V

Viimeiset 10 Ottelua

Veres Rivne
42.7
H T T H V H V T H T

Voitetut Kategoriat

12

Standard

2

Tasapeli

1

Veres Rivne

Suoritusradar

Standard
Veres Rivne

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

20%

2V, 4T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Maaliero
+8

+8

-4

-4

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
C. Nielsen (3 maalia)
I. Kharatin (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 14
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
67%

4V / 6 ottelua

17%

1V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
66.9

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 51.8

63.0

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 68.0

Huippujoukkueita Vastaan
100%

1V / 1 ottelua

0%

0V / 6 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.77

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.07

1.36

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.36

Korjattu Vahvuus
65.8

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 81.8, Vire: 58.5

42.7

Hyökkäys: 37.7, Puolustus: 60.3, Vire: 22.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

2
4

61-75'

2
8

76-90+'

3
Standard
Veres Rivne
Standard

Vahvuusanalyysi

65.8

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 81.8
Vire 58.5
Tasaisuus 53.2
Veres Rivne

Vahvuusanalyysi

42.7

Kokonais

Hyökkäys 37.7
Puolustus 60.3
Vire 22.6
Tasaisuus 64.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

59.5 vs 98.0

Vastustajan Laatu

51.8 vs 68.0

Huippujoukkueita Vastaan

100% vs 0%
Standard logo Standard
V
OHL (35%)
V
Antwerp (45%)
T
Genk (54%)
H
Antwerp (40%)
V
Charleroi (51%)
H
Westerlo (57%)
V
OHL (52%)
T
Westerlo (57%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
H
Kryvbas KR (71%)
T
Rukh Vynnyky (49%)
T
Epitsentr (74%)
H
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
H
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
T
Polissya (82%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
OHL K
2 - 1 V
35%
Antwerp V
5 - 0 V
45%
Genk V
1 - 1 T
54%
Antwerp K
1 - 2 H
40%
Charleroi V
2 - 1 V
51%
Westerlo K
1 - 2 H
57%
OHL V
3 - 1 V
52%
Westerlo K
0 - 0 T
57%
Antwerp V
1 - 1 T
57%
ZW V
1 - 0 V
70%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kryvbas KR K
1 - 3 H
71%
Rukh Vynnyky V
0 - 0 T
49%
Epitsentr K
3 - 3 T
74%
Zorya V
0 - 2 H
80%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 V
0 - 4 H
79%
Obolon K
2 - 0 V
58%
Polissya V
1 - 1 T
82%
Kolos K
0 - 1 H
78%
Kudrivka V
0 - 0 T
60%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 66.9 vs 63.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Standardilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Veres Rivnein 1.0:een.

Standardilla on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Veres Rivnein 1.4:een.

Veres Rivne on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 6:sta.

Standard on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Standard nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (65.8 vs 42.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Standard

Standard

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää