Siirry sisältöön
Vertaa Strasbourg vs Sporting

Strasbourg vs Sporting Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Strasbourg vs Sporting: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Strasbourg Strasbourg Kotijoukkue
Sporting Sporting Vierasjoukkue
Strasbourg
41.4
T H H H V H H V H V

Viimeiset 10 Ottelua

Sporting
63.8
V V T T H T V H V V

Voitetut Kategoriat

0

Strasbourg

2

Tasapeli

13

Sporting

Suoritusradar

Strasbourg
Sporting

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 1T, 6H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

2.2

22 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
-3

-3

+11

+11

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Enciso (3 maalia)
L. Suárez (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 13
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
52.9

Sarjan Vaikeus: 78.7, Vastustajan Laatu: 61.3

55.6

Sarjan Vaikeus: 82.6, Vastustajan Laatu: 64.4

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.31

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.11

2.39

Todellinen: 2.2 | Ero: -0.19

Korjattu Vahvuus
41.4

Hyökkäys: 41.2, Puolustus: 51.4, Vire: 30.9

63.8

Hyökkäys: 77.4, Puolustus: 66.9, Vire: 52.8

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

4
1

46-60'

4
3

61-75'

6
2

76-90+'

4
Strasbourg
Sporting
Strasbourg

Vahvuusanalyysi

41.4

Kokonais

Hyökkäys 41.2
Puolustus 51.4
Vire 30.9
Tasaisuus 46.0
Sporting

Vahvuusanalyysi

63.8

Kokonais

Hyökkäys 77.4
Puolustus 66.9
Vire 52.8
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

78.7 vs 82.6

Vastustajan Laatu

61.3 vs 64.4

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
T
Angers (52%)
H
Rayo (68%)
H
Toulouse (57%)
H
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
H
Nice (39%)
H
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)
Sporting logo Sporting
V
Rio Ave (66%)
V
Vitória SC (54%)
T
Tondela (52%)
T
AVS (64%)
H
Benfica (75%)
T
Arsenal (77%)
V
Estrela (54%)
H
Arsenal (72%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Angers V
1 - 1 T
52%
Rayo K
0 - 1 H
68%
Toulouse K
1 - 2 H
57%
Rayo V
0 - 1 H
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice K
0 - 2 H
39%
Rennes K
0 - 3 H
75%
Mainz 05 K
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 H
65%
Nice K
3 - 1 V
55%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rio Ave V
4 - 1 V
66%
Vitória SC K
5 - 1 V
54%
Tondela K
2 - 2 T
52%
AVS V
1 - 1 T
64%
Benfica K
1 - 2 H
75%
Arsenal V
0 - 0 T
77%
Estrela V
1 - 0 V
54%
Arsenal K
0 - 1 H
72%
Santa Clara K
4 - 2 V
66%
Alverca V
4 - 1 V
64%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 52.9 vs 55.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Sportingin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.2 maalia per ottelu ja L. Suárez kärjessä 4 maalilla. Strasbourg tekee vain 1.2 per ottelu.

Sportingilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Strasbourgin 1.5:een.

Sporting on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Sporting on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Sporting nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (63.8 vs 41.4) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Strasbourg

Strasbourg

VS
Sporting

Sporting

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää