Siirry sisältöön
Vertaa Sturm vs Sassuolo

Sturm vs Sassuolo Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Sturm vs Sassuolo: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Sturm Sturm Kotijoukkue
Sassuolo Sassuolo Vierasjoukkue
Sturm
59.4
V T T T T T V T V V

Viimeiset 10 Ottelua

Sassuolo
52.4
H V T V H V T H H V

Voitetut Kategoriat

8

Sturm

3

Tasapeli

4

Sassuolo

Suoritusradar

Sturm
Sassuolo

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 6T, 0H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

+1

+1

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
20%

2 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
O. Kiteishvili (5 maalia)
K. Thorstvedt (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 10
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
52.6

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 51.0

64.8

Sarjan Vaikeus: 90.0, Vastustajan Laatu: 67.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.71

Todellinen: 1.8 | Ero: +0.09

1.58

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.38

Korjattu Vahvuus
59.4

Hyökkäys: 61.6, Puolustus: 71.8, Vire: 41.0

52.4

Hyökkäys: 45.9, Puolustus: 72.7, Vire: 45.9

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

3
6

46-60'

5
1

61-75'

1
5

76-90+'

1
Sturm
Sassuolo
Sturm

Vahvuusanalyysi

59.4

Kokonais

Hyökkäys 61.6
Puolustus 71.8
Vire 41.0
Tasaisuus 71.2
Sassuolo

Vahvuusanalyysi

52.4

Kokonais

Hyökkäys 45.9
Puolustus 72.7
Vire 45.9
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 90.0

Vastustajan Laatu

51.0 vs 67.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 20%
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
T
RB Salzburg (51%)
T
Itävalta (48%)
T
LASK (64%)
T
LASK (69%)
T
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
T
RB Salzburg (46%)
Sassuolo logo Sassuolo
H
Torino (74%)
V
AC Milan (60%)
T
Fiorentina (71%)
V
Como (71%)
H
Genoa (67%)
V
Cagliari (53%)
T
Juventus (85%)
H
Bologna (58%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Hartberg V
4 - 2 V
44%
RB Salzburg V
1 - 1 T
51%
Itävalta K
1 - 1 T
48%
LASK K
1 - 1 T
64%
LASK V
1 - 1 T
69%
Hartberg K
0 - 0 T
39%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
RB Salzburg K
1 - 1 T
46%
Itävalta V
5 - 2 V
53%
Altach K
2 - 0 V
43%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Torino V
1 - 2 H
74%
AC Milan K
2 - 0 V
60%
Fiorentina V
0 - 0 T
71%
Como K
2 - 1 V
71%
Genoa V
1 - 2 H
67%
Cagliari K
2 - 1 V
53%
Juventus V
1 - 1 T
85%
Bologna K
0 - 1 H
58%
Lazio V
1 - 2 H
76%
Atalanta K
2 - 1 V
64%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Sassuolo on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 64.8) verrattuna Sturmiin (SoS: 52.6). Tämä tarkoittaa, että Sassuoloin tilastot painavat enemmän.

Sturmilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Sassuoloin 1.2:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Sturm päästää 0.9 ja Sassuolo 1.1 per ottelu.

Sturm ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Sassuolo on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Kotietu suosii Sassuoloia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Sturm on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Sturmilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.0 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Sturm

Sturm

VS
Sassuolo

Sassuolo

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää