Siirry sisältöön
Vertaa Stuttgart vs AZ

Stuttgart vs AZ Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Stuttgart vs AZ: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Stuttgart Stuttgart Kotijoukkue
AZ AZ Vierasjoukkue
Stuttgart
62.4
V T T V H V H V H V

Viimeiset 10 Ottelua

AZ
56.5
T T T T V H V H V V

Voitetut Kategoriat

9

Stuttgart

2

Tasapeli

4

AZ

Suoritusradar

Stuttgart
AZ

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 2T, 3H

40%

4V, 4T, 2H

Maaleja / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

+7

+7

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Undav (5 maalia)
S. Mijnans (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
67%

4V / 6 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
66.6

Sarjan Vaikeus: 85.8, Vastustajan Laatu: 68.7

54.7

Sarjan Vaikeus: 79.4, Vastustajan Laatu: 65.5

Huippujoukkueita Vastaan
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.75

Todellinen: 2.1 | Ero: -0.65

1.92

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.12

Korjattu Vahvuus
62.4

Hyökkäys: 81.6, Puolustus: 54.4, Vire: 58.3

56.5

Hyökkäys: 62.8, Puolustus: 66.3, Vire: 41.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

8
4

16-30'

2

31-45'

5

46-60'

2
3

61-75'

5
5

76-90+'

3
Stuttgart
AZ
Stuttgart

Vahvuusanalyysi

62.4

Kokonais

Hyökkäys 81.6
Puolustus 54.4
Vire 58.3
Tasaisuus 45.7
AZ

Vahvuusanalyysi

56.5

Kokonais

Hyökkäys 62.8
Puolustus 66.3
Vire 41.9
Tasaisuus 56.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.8 vs 79.4

Vastustajan Laatu

68.7 vs 65.5

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
T
Hoffenheim (70%)
T
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
H
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
H
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
AZ logo AZ
T
Feyenoord (72%)
T
Twente (76%)
T
Go Ahead (70%)
T
Shakhtar D (70%)
V
Heerenveen (67%)
H
Shakhtar D (75%)
V
Fortuna (56%)
H
Groningen (66%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Leverkusen K
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 T
70%
Bremen K
1 - 1 T
62%
Freiburg K
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 H
86%
Hamburg K
4 - 0 V
58%
Dortmund K
0 - 2 H
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 H
77%
Leipzig K
1 - 0 V
79%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Feyenoord V
1 - 1 T
72%
Twente K
2 - 2 T
76%
Go Ahead V
0 - 0 T
70%
Shakhtar D K
2 - 2 T
70%
Heerenveen K
3 - 0 V
67%
Shakhtar D V
0 - 3 H
75%
Fortuna K
2 - 0 V
56%
Groningen V
0 - 3 H
66%
Sparta Prague V
4 - 0 V
67%
Heracles K
4 - 0 V
36%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Stuttgart on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.6) verrattuna AZiin (SoS: 54.7). Tämä tarkoittaa, että Stuttgartin tilastot painavat enemmän.

Stuttgartilla on hyökkäysetu 2.1 maalilla per ottelu verrattuna AZin 1.8:een.

AZilla on puolustusetu, päästäen 1.1 per ottelu verrattuna Stuttgartin 1.6:een.

Stuttgart on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 6:sta.

AZ on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 5:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.3 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Stuttgartilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.9 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Stuttgart

Stuttgart

VS
AZ

AZ

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää