Siirry sisältöön
Vertaa Stuttgart vs Slavia Prague

Stuttgart vs Slavia Prague Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Stuttgart vs Slavia Prague: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Stuttgart Stuttgart Kotijoukkue
Slavia Prague Slavia Prague Vierasjoukkue
Stuttgart
62.4
V T T V H V H V H V

Viimeiset 10 Ottelua

Slavia Prague
73.7
V V V H T V V V V V

Voitetut Kategoriat

4

Stuttgart

4

Tasapeli

7

Slavia Prague

Suoritusradar

Stuttgart
Slavia Prague

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 2T, 3H

80%

8V, 1T, 1H

Maaleja / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

+11

+11

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Undav (5 maalia)
T. Chorý (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 10
Kotivoitto
67%

4V / 6 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
66.6

Sarjan Vaikeus: 85.8, Vastustajan Laatu: 68.7

53.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.4

Huippujoukkueita Vastaan
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.75

Todellinen: 2.1 | Ero: -0.65

1.86

Todellinen: 1.9 | Ero: +0.04

Korjattu Vahvuus
62.4

Hyökkäys: 81.6, Puolustus: 54.4, Vire: 58.3

73.7

Hyökkäys: 65.5, Puolustus: 75.8, Vire: 82.7

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
4

16-30'

4
2

31-45'

3
5

46-60'

6
3

61-75'

1
5

76-90+'

4
Stuttgart
Slavia Prague
Stuttgart

Vahvuusanalyysi

62.4

Kokonais

Hyökkäys 81.6
Puolustus 54.4
Vire 58.3
Tasaisuus 45.7
Slavia Prague

Vahvuusanalyysi

73.7

Kokonais

Hyökkäys 65.5
Puolustus 75.8
Vire 82.7
Tasaisuus 68.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.8 vs 58.0

Vastustajan Laatu

68.7 vs 50.4

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
T
Hoffenheim (70%)
T
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
H
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
H
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
H
Hradec Kr. (64%)
T
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Leverkusen K
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 T
70%
Bremen K
1 - 1 T
62%
Freiburg K
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 H
86%
Hamburg K
4 - 0 V
58%
Dortmund K
0 - 2 H
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 H
77%
Leipzig K
1 - 0 V
79%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sparta Prague K
3 - 2 V
54%
Liberec V
2 - 1 V
48%
Olomouc K
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. V
1 - 2 H
64%
Plzeň K
0 - 0 T
59%
Ostrava V
2 - 0 V
39%
Zlín V
3 - 1 V
46%
Sparta Prague K
3 - 1 V
54%
Dukla V
2 - 0 V
51%
Liberec K
1 - 0 V
43%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Stuttgart on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.6) verrattuna Slavia Pragueiin (SoS: 53.4). Tämä tarkoittaa, että Stuttgartin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Stuttgart keskimäärin 2.1 ja Slavia Prague 1.9 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Slavia Prague on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Stuttgart päästää 1.6 per ottelu.

Stuttgart on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 6:sta.

Slavia Prague ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Slavia Pragueia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Slavia Prague on vahva vierasjoukkue 80%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Slavia Pragueilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 11.3 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Stuttgart

Stuttgart

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää