Siirry sisältöön
Vertaa Stuttgart vs Strasbourg

Stuttgart vs Strasbourg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Stuttgart vs Strasbourg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Stuttgart Stuttgart Kotijoukkue
Strasbourg Strasbourg Vierasjoukkue
Stuttgart
62.4
V T T V H V H V H V

Viimeiset 10 Ottelua

Strasbourg
41.4
T H H H V H H V H V

Voitetut Kategoriat

12

Stuttgart

2

Tasapeli

1

Strasbourg

Suoritusradar

Stuttgart
Strasbourg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 2T, 3H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
2.1

21 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

-3

-3

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Undav (5 maalia)
J. Enciso (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
67%

4V / 6 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
25%

1V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
66.6

Sarjan Vaikeus: 85.8, Vastustajan Laatu: 68.7

52.9

Sarjan Vaikeus: 78.7, Vastustajan Laatu: 61.3

Huippujoukkueita Vastaan
33%

2V / 6 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.75

Todellinen: 2.1 | Ero: -0.65

1.31

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.11

Korjattu Vahvuus
62.4

Hyökkäys: 81.6, Puolustus: 54.4, Vire: 58.3

41.4

Hyökkäys: 41.2, Puolustus: 51.4, Vire: 30.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

3
5

46-60'

1
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Stuttgart
Strasbourg
Stuttgart

Vahvuusanalyysi

62.4

Kokonais

Hyökkäys 81.6
Puolustus 54.4
Vire 58.3
Tasaisuus 45.7
Strasbourg

Vahvuusanalyysi

41.4

Kokonais

Hyökkäys 41.2
Puolustus 51.4
Vire 30.9
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

85.8 vs 78.7

Vastustajan Laatu

68.7 vs 61.3

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
T
Hoffenheim (70%)
T
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
H
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
H
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)
Strasbourg logo Strasbourg
T
Angers (52%)
H
Rayo (68%)
H
Toulouse (57%)
H
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
H
Nice (39%)
H
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Leverkusen K
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 T
70%
Bremen K
1 - 1 T
62%
Freiburg K
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 H
86%
Hamburg K
4 - 0 V
58%
Dortmund K
0 - 2 H
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 H
77%
Leipzig K
1 - 0 V
79%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Angers V
1 - 1 T
52%
Rayo K
0 - 1 H
68%
Toulouse K
1 - 2 H
57%
Rayo V
0 - 1 H
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice K
0 - 2 H
39%
Rennes K
0 - 3 H
75%
Mainz 05 K
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 H
65%
Nice K
3 - 1 V
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Stuttgart on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 66.6) verrattuna Strasbourgiin (SoS: 52.9). Tämä tarkoittaa, että Stuttgartin tilastot painavat enemmän.

Stuttgartilla on hyökkäysetu 2.1 maalilla per ottelu verrattuna Strasbourgin 1.2:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Stuttgart päästää 1.6 ja Strasbourg 1.5 per ottelu.

Stuttgart on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 2 ottelua 6:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Stuttgart nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (62.4 vs 41.4) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Stuttgart

Stuttgart

VS
Strasbourg

Strasbourg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää