Siirry sisältöön
Vertaa Teplice vs Atromitos

Teplice vs Atromitos Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Teplice vs Atromitos: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Teplice Teplice Kotijoukkue
Atromitos Atromitos Vierasjoukkue
Teplice
44.4
V V T H H H T T T T

Viimeiset 10 Ottelua

Atromitos
53.5
V H H V V V T T H T

Voitetut Kategoriat

1

Teplice

3

Tasapeli

11

Atromitos

Suoritusradar

Teplice
Atromitos

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 5T, 3H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

+5

+5

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
D. Mareček (3 maalia)
M. Baku (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 7
1. Puoliaika: 10 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
20%

1V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.4

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.4

54.0

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.4

Todellinen: 1.3 | Ero: -0.1

1.99

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.19

Korjattu Vahvuus
44.4

Hyökkäys: 44.8, Puolustus: 58.6, Vire: 20.7

53.5

Hyökkäys: 62.4, Puolustus: 58.9, Vire: 41.6

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

5
2

46-60'

2
1

61-75'

4
4

76-90+'

3
Teplice
Atromitos
Teplice

Vahvuusanalyysi

44.4

Kokonais

Hyökkäys 44.8
Puolustus 58.6
Vire 20.7
Tasaisuus 67.3
Atromitos

Vahvuusanalyysi

53.5

Kokonais

Hyökkäys 62.4
Puolustus 58.9
Vire 41.6
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

58.0 vs 56.0

Vastustajan Laatu

50.4 vs 52.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
V
Zlín (46%)
V
Ostrava (34%)
T
Slovácko (45%)
H
Hradec Kr. (59%)
H
Zlín (46%)
H
Sparta Prague (54%)
T
Plzeň (64%)
T
Liberec (48%)
Atromitos logo Atromitos
V
Kifisia (54%)
H
Panaitolikos (48%)
H
Asteras (61%)
V
Asteras (56%)
V
Panserraikos (54%)
V
Larissa (41%)
T
Kifisia (49%)
T
Panaitolikos (53%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Zlín V
4 - 2 V
46%
Ostrava K
2 - 1 V
34%
Slovácko K
1 - 1 T
45%
Hradec Kr. K
0 - 1 H
59%
Zlín V
2 - 3 H
46%
Sparta Prague K
0 - 1 H
54%
Plzeň V
2 - 2 T
64%
Liberec V
1 - 1 T
48%
Dukla K
0 - 0 T
46%
Pardubice V
1 - 1 T
62%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Kifisia V
3 - 0 V
54%
Panaitolikos K
1 - 2 H
48%
Asteras V
2 - 4 H
61%
Asteras K
2 - 1 V
56%
Panserraikos V
4 - 0 V
54%
Larissa K
3 - 2 V
41%
Kifisia K
0 - 0 T
49%
Panaitolikos V
1 - 1 T
53%
Levadiakos V
0 - 1 H
49%
AEK Athens K
2 - 2 T
62%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 53.4 vs 54.0), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Atromitosilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Teplicein 1.3:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Teplice päästää 1.3 ja Atromitos 1.3 per ottelu.

Teplice ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Atromitos ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Atromitosilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 9.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Teplice

Teplice

VS
Atromitos

Atromitos

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää