Siirry sisältöön
Vertaa Thun vs Itävalta

Thun vs Itävalta Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Thun vs Itävalta: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Thun Thun Kotijoukkue
Itävalta Itävalta Vierasjoukkue
Thun
41.4
H H H V H H V V T V

Viimeiset 10 Ottelua

Itävalta
44.0
V V T H H T H V H V

Voitetut Kategoriat

7

Thun

4

Tasapeli

4

Itävalta

Suoritusradar

Thun
Itävalta

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

40%

4V, 2T, 4H

Maaleja / Ottelu
1.6

16 / 10 ottelua

1.3

13 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-4

-4

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
E. Rastoder (3 maalia)
K. Boateng (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 9
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
20%

1V / 5 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
37.5

Sarjan Vaikeus: 49.0, Vastustajan Laatu: 51.2

54.0

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 53.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.37

Todellinen: 1.6 | Ero: +0.23

1.15

Todellinen: 1.3 | Ero: +0.15

Korjattu Vahvuus
41.4

Hyökkäys: 46.7, Puolustus: 43.8, Vire: 35.0

44.0

Hyökkäys: 45.1, Puolustus: 45.1, Vire: 41.6

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

2
3

16-30'

1
4

31-45'

2
4

46-60'

4
3

61-75'

3
2

76-90+'

1
Thun
Itävalta
Thun

Vahvuusanalyysi

41.4

Kokonais

Hyökkäys 46.7
Puolustus 43.8
Vire 35.0
Tasaisuus 39.7
Itävalta

Vahvuusanalyysi

44.0

Kokonais

Hyökkäys 45.1
Puolustus 45.1
Vire 41.6
Tasaisuus 44.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

49.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

51.2 vs 53.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Thun logo Thun
H
Sion (70%)
H
Basel (55%)
H
Lugano (54%)
V
Basel (50%)
H
Lugano (55%)
H
Zürich (38%)
V
GC Zürich (27%)
V
Young Boys (56%)
Itävalta logo Itävalta
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
T
Sturm (66%)
H
RB Salzburg (51%)
H
RB Salzburg (46%)
T
Rapid Vienna (48%)
H
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sion V
0 - 2 H
70%
Basel V
1 - 3 H
55%
Lugano K
0 - 1 H
54%
Basel K
3 - 1 V
50%
Lugano V
0 - 1 H
55%
Zürich V
1 - 2 H
38%
GC Zürich K
5 - 1 V
27%
Young Boys V
2 - 1 V
56%
St.Gallen K
2 - 2 T
55%
Luzern K
2 - 1 V
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Hartberg K
1 - 0 V
39%
Sturm V
1 - 1 T
66%
RB Salzburg V
1 - 3 H
51%
RB Salzburg K
1 - 3 H
46%
Rapid Vienna K
1 - 1 T
48%
LASK V
1 - 4 H
69%
Hartberg V
1 - 0 V
44%
Sturm K
2 - 5 H
62%
Ried V
2 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Austria on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.0) verrattuna Thuniin (SoS: 37.5). Tämä tarkoittaa, että Austriain tilastot painavat enemmän.

Thunilla on hyökkäysetu 1.6 maalilla per ottelu verrattuna Austriain 1.3:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Thun päästää 1.5 ja Austria 1.7 per ottelu.

Austria ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Thun

Thun

VS
Itävalta

Itävalta

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää