Siirry sisältöön
Vertaa Toulouse vs Zlín

Toulouse vs Zlín Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Toulouse vs Zlín: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Toulouse Toulouse Kotijoukkue
Zlín Zlín Vierasjoukkue
Toulouse
41.6
V V T H H H H V V H

Viimeiset 10 Ottelua

Zlín
37.7
H T V H V H H H H V

Voitetut Kategoriat

7

Toulouse

3

Tasapeli

5

Zlín

Suoritusradar

Toulouse
Zlín

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
2.2

22 / 10 ottelua

2.5

25 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-9

-9

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
80%

8 / 10 ottelua

90%

9 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

80%

8 / 10 ottelua

Maalintekijä
Emersonn (3 maalia)
T. Poznar (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

3V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
56.0

Sarjan Vaikeus: 81.9, Vastustajan Laatu: 66.3

55.7

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 54.1

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 4 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.94

Todellinen: 1.5 | Ero: -0.44

1.65

Todellinen: 1.6 | Ero: -0.05

Korjattu Vahvuus
41.6

Hyökkäys: 53.0, Puolustus: 28.3, Vire: 42.4

37.7

Hyökkäys: 56.4, Puolustus: 17.6, Vire: 31.7

Maalien Ajoitusanalyysi

5

0-15'

3
2

16-30'

1
1

31-45'

4
1

46-60'

1
1

61-75'

3
5

76-90+'

4
Toulouse
Zlín
Toulouse

Vahvuusanalyysi

41.6

Kokonais

Hyökkäys 53.0
Puolustus 28.3
Vire 42.4
Tasaisuus 39.7
Zlín

Vahvuusanalyysi

37.7

Kokonais

Hyökkäys 56.4
Puolustus 17.6
Vire 31.7
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

81.9 vs 58.0

Vastustajan Laatu

66.3 vs 54.1

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
V
Lyon (65%)
V
Strasbourg (60%)
T
Monaco (72%)
H
Lens (60%)
H
Lens (76%)
H
Lille (73%)
H
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
Zlín logo Zlín
H
Teplice (49%)
T
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
H
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
H
Bohemians (58%)
H
Jablonec (44%)
H
Slavia Prague (69%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lyon K
2 - 1 V
65%
Strasbourg V
2 - 1 V
60%
Monaco K
2 - 2 T
72%
Lens V
1 - 4 H
60%
Lens V
2 - 3 H
76%
Lille K
0 - 4 H
73%
Paris SG V
1 - 3 H
84%
Lorient K
1 - 0 V
64%
Metz V
4 - 3 V
48%
Marseille K
0 - 1 H
61%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Teplice K
2 - 4 H
49%
Ml. Boleslav V
1 - 1 T
66%
Dukla K
2 - 1 V
46%
Pardubice V
1 - 3 H
62%
Teplice K
3 - 2 V
49%
Bohemians V
1 - 2 H
58%
Jablonec K
0 - 3 H
44%
Slavia Prague K
1 - 3 H
69%
Ostrava V
2 - 6 H
39%
Plzeň K
3 - 0 V
59%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 56.0 vs 55.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Toulouse keskimäärin 1.5 ja Zlín 1.6 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Toulouse päästää 2.2 ja Zlín 2.5 per ottelu.

Toulouse on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 4:sta.

Zlín ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.9 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Toulouse

Toulouse

VS
Zlín

Zlín

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää