Siirry sisältöön
Vertaa Villarreal vs Kifisia

Villarreal vs Kifisia Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Villarreal vs Kifisia: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Villarreal Villarreal Kotijoukkue
Kifisia Kifisia Vierasjoukkue
Villarreal
64.0
T V V T V H V T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Kifisia
42.6
H V V T T T T H H V

Voitetut Kategoriat

11

Villarreal

1

Tasapeli

3

Kifisia

Suoritusradar

Villarreal
Kifisia

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

30%

3V, 4T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

0.7

7 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.3

13 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
+5

+5

-3

-3

Nollapeli
0%

0 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
90%

9 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Maalintekijä
N. Pépé (5 maalia)
Jorge Pombo (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 12 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
100%

4V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
68.8

Sarjan Vaikeus: 93.0, Vastustajan Laatu: 66.6

53.9

Sarjan Vaikeus: 56.0, Vastustajan Laatu: 52.5

Huippujoukkueita Vastaan
33%

1V / 3 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.18

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.38

0.63

Todellinen: 0.7 | Ero: +0.07

Korjattu Vahvuus
64.0

Hyökkäys: 71.3, Puolustus: 67.3, Vire: 59.4

42.6

Hyökkäys: 24.2, Puolustus: 69.3, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

3

16-30'

2
4

31-45'

2

46-60'

1
2

61-75'

3
3

76-90+'

1
Villarreal
Kifisia
Villarreal

Vahvuusanalyysi

64.0

Kokonais

Hyökkäys 71.3
Puolustus 67.3
Vire 59.4
Tasaisuus 53.2
Kifisia

Vahvuusanalyysi

42.6

Kokonais

Hyökkäys 24.2
Puolustus 69.3
Vire 31.2
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

93.0 vs 56.0

Vastustajan Laatu

66.6 vs 52.5

Huippujoukkueita Vastaan

33% vs 0%
Villarreal logo Villarreal
T
Mallorca (73%)
V
Levante (71%)
V
Celta Vigo (54%)
T
Oviedo (66%)
V
Athletic (60%)
H
Girona (64%)
V
Real Sociedad (61%)
T
Alavés (65%)
Kifisia logo Kifisia
H
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Larissa (46%)
T
Asteras (56%)
T
Atromitos (59%)
H
Panserraikos (49%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Mallorca V
1 - 1 T
73%
Levante K
5 - 1 V
71%
Celta Vigo K
2 - 1 V
54%
Oviedo V
1 - 1 T
66%
Athletic V
2 - 1 V
60%
Girona V
0 - 1 H
64%
Real Sociedad K
3 - 1 V
61%
Alavés V
1 - 1 T
65%
Elche K
2 - 1 V
61%
Barcelona V
1 - 4 H
91%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Atromitos K
0 - 3 H
54%
Panserraikos V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
1 - 0 V
53%
Panaitolikos K
0 - 0 T
48%
Larissa V
1 - 1 T
46%
Asteras K
0 - 0 T
56%
Atromitos V
0 - 0 T
59%
Panserraikos K
1 - 2 H
49%
AEK Athens V
0 - 3 H
67%
Volos K
2 - 0 V
39%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Villarreal on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 68.8) verrattuna Kifisiaiin (SoS: 53.9). Tämä tarkoittaa, että Villarrealin tilastot painavat enemmän.

Villarrealin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 1.8 maalia per ottelu ja N. Pépé kärjessä 5 maalilla. Kifisia tekee vain 0.7 per ottelu.

Kifisiailla on puolustusetu, päästäen 1.0 per ottelu verrattuna Villarrealin 1.3:een.

Villarreal on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Kifisia ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Villarrealia, 100%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Villarreal nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (64.0 vs 42.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Villarreal

Villarreal

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää