Siirry sisältöön
Vertaa Vojvodina vs Vitória SC

Vojvodina vs Vitória SC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Vojvodina vs Vitória SC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Vojvodina Vojvodina Kotijoukkue
Vitória SC Vitória SC Vierasjoukkue
Vojvodina
57.5
V V T T H V T V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Vitória SC
42.2
H H V V T V H H H T

Voitetut Kategoriat

10

Vojvodina

3

Tasapeli

2

Vitória SC

Suoritusradar

Vojvodina
Vitória SC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 3T, 1H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

-3

-3

Nollapeli
60%

6 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Veličković (3 maalia)
Samu (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
67%

4V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.5

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.9

54.0

Sarjan Vaikeus: 79.0, Vastustajan Laatu: 63.9

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

1.39

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.19

Korjattu Vahvuus
57.5

Hyökkäys: 51.3, Puolustus: 66.4, Vire: 54.3

42.2

Hyökkäys: 41.6, Puolustus: 52.0, Vire: 31.2

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

1

46-60'

3
5

61-75'

3
5

76-90+'

2
Vojvodina
Vitória SC
Vojvodina

Vahvuusanalyysi

57.5

Kokonais

Hyökkäys 51.3
Puolustus 66.4
Vire 54.3
Tasaisuus 61.3
Vitória SC

Vahvuusanalyysi

42.2

Kokonais

Hyökkäys 41.6
Puolustus 52.0
Vire 31.2
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 79.0

Vastustajan Laatu

52.9 vs 63.9

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
T
Železničar P (57%)
T
Partizan (52%)
H
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
T
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
Vitória SC logo Vitória SC
H
Casa Pia (48%)
H
Sporting (75%)
V
Rio Ave (61%)
V
Gil Vicente (60%)
T
AVS (64%)
V
Tondela (52%)
H
Benfica (80%)
H
Famalicão (69%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Čukarički K
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P K
0 - 0 T
57%
Partizan K
0 - 0 T
52%
Red Star V
1 - 4 H
74%
Radnički Niš K
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 T
63%
Napredak K
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan K
3 - 0 V
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Casa Pia K
0 - 1 H
48%
Sporting V
1 - 5 H
75%
Rio Ave K
2 - 0 V
61%
Gil Vicente V
1 - 0 V
60%
AVS V
1 - 1 T
64%
Tondela K
5 - 0 V
52%
Benfica V
0 - 3 H
80%
Famalicão K
1 - 2 H
69%
Santa Clara V
0 - 2 H
71%
Alverca K
1 - 1 T
59%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Vitória SC on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.0) verrattuna Vojvodinaiin (SoS: 40.5). Tämä tarkoittaa, että Vitória SCin tilastot painavat enemmän.

Vojvodinailla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Vitória SCin 1.2:een.

Vojvodinailla on puolustusetu, päästäen 0.8 per ottelu verrattuna Vitória SCin 1.5:een.

Vitória SC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.6 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Vojvodina nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.5 vs 42.2) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Vojvodina

Vojvodina

VS
Vitória SC

Vitória SC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää