Siirry sisältöön
Vertaa Volendam vs St. Pauli

Volendam vs St. Pauli Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Volendam vs St. Pauli: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Volendam Volendam Kotijoukkue
St. Pauli St. Pauli Vierasjoukkue
Volendam
36.2
T H V H T H H H V H

Viimeiset 10 Ottelua

St. Pauli
34.7
H H H T H T H H T V

Voitetut Kategoriat

7

Volendam

3

Tasapeli

5

St. Pauli

Suoritusradar

Volendam
St. Pauli

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
20%

2V, 2T, 6H

10%

1V, 3T, 6H

Maaleja / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

0.6

6 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.5

15 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
-7

-7

-11

-11

Nollapeli
20%

2 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
R. Mühren (3 maalia)
Mathias Pereira Lage (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 2 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 3
Kotivoitto
25%

1V / 4 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
53.2

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 60.5

68.4

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 67.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.77

Todellinen: 0.8 | Ero: +0.03

0.82

Todellinen: 0.6 | Ero: -0.22

Korjattu Vahvuus
36.2

Hyökkäys: 27.5, Puolustus: 51.6, Vire: 20.6

34.7

Hyökkäys: 23.7, Puolustus: 51.3, Vire: 11.8

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

16-30'

2

31-45'

3

46-60'

1
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
Volendam
St. Pauli
Volendam

Vahvuusanalyysi

36.2

Kokonais

Hyökkäys 27.5
Puolustus 51.6
Vire 20.6
Tasaisuus 59.2
St. Pauli

Vahvuusanalyysi

34.7

Kokonais

Hyökkäys 23.7
Puolustus 51.3
Vire 11.8
Tasaisuus 74.8

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

80.0 vs 91.0

Vastustajan Laatu

60.5 vs 67.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Volendam logo Volendam
T
Excelsior (60%)
H
Heerenveen (67%)
V
Heracles (41%)
H
Twente (81%)
T
Feyenoord (67%)
H
Sparta (49%)
H
Fortuna (56%)
H
NEC (69%)
St. Pauli logo St. Pauli
H
Leipzig (84%)
H
Mainz 05 (65%)
H
Heidenheim (67%)
T
Köln (57%)
H
Bayern Munich (81%)
T
Union Berlin (57%)
H
Freiburg (67%)
H
M'gladbach (68%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Excelsior V
1 - 1 T
60%
Heerenveen K
0 - 2 H
67%
Heracles V
2 - 0 V
41%
Twente V
1 - 2 H
81%
Feyenoord K
0 - 0 T
67%
Sparta V
0 - 2 H
49%
Fortuna K
1 - 2 H
56%
NEC V
0 - 3 H
69%
Groningen K
3 - 2 V
61%
NAC V
0 - 1 H
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Leipzig V
1 - 2 H
84%
Mainz 05 K
1 - 2 H
65%
Heidenheim V
0 - 2 H
67%
Köln K
1 - 1 T
57%
Bayern Munich K
0 - 5 H
81%
Union Berlin V
1 - 1 T
57%
Freiburg K
1 - 2 H
67%
M'gladbach V
0 - 2 H
68%
Frankfurt K
0 - 0 T
62%
Hoffenheim V
1 - 0 V
70%

AI-Analyysi

Tämä on kiehtova ottelu kahden tasaväkisen joukkueen välillä. Raa'at luvut kertovat yhden tarinan, mutta vastustajien laadun analyysi lisää ratkaisevan kontekstin.

St. Pauli on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 68.4) verrattuna Volendamiin (SoS: 53.2). Tämä tarkoittaa, että St. Pauliin tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Volendam keskimäärin 0.8 ja St. Pauli 0.6 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Volendam päästää 1.5 ja St. Pauli 1.7 per ottelu.

St. Pauli on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Tämä on aito kolikonheitto. Molemmat joukkueet ovat huomattavan tasaväkisiä kaikissa mittareissa.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Volendam

Volendam

VS
St. Pauli

St. Pauli

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää