Siirry sisältöön
Vertaa Widzew vs Strasbourg

Widzew vs Strasbourg Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Widzew vs Strasbourg: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Widzew Widzew Kotijoukkue
Strasbourg Strasbourg Vierasjoukkue
Widzew
50.8
V H V H V T T T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Strasbourg
41.4
T H H H V H H V H V

Voitetut Kategoriat

7

Widzew

4

Tasapeli

4

Strasbourg

Suoritusradar

Widzew
Strasbourg

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

-3

-3

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

10%

1 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

40%

4 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Bergier (3 maalia)
J. Enciso (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.0

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.7

52.9

Sarjan Vaikeus: 78.7, Vastustajan Laatu: 61.3

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 2 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.13

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.13

1.31

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.11

Korjattu Vahvuus
50.8

Hyökkäys: 35.0, Puolustus: 80.5, Vire: 42.0

41.4

Hyökkäys: 41.2, Puolustus: 51.4, Vire: 30.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

1

61-75'

3
2

76-90+'

2
Widzew
Strasbourg
Widzew

Vahvuusanalyysi

50.8

Kokonais

Hyökkäys 35.0
Puolustus 80.5
Vire 42.0
Tasaisuus 50.5
Strasbourg

Vahvuusanalyysi

41.4

Kokonais

Hyökkäys 41.2
Puolustus 51.4
Vire 30.9
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 78.7

Vastustajan Laatu

53.7 vs 61.3

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
V
Lechia (46%)
H
Legia (64%)
V
Motor (54%)
H
Radomiak (58%)
V
Nieciecza (36%)
T
Raków (59%)
T
Górnik (53%)
T
Arka (49%)
Strasbourg logo Strasbourg
T
Angers (52%)
H
Rayo (68%)
H
Toulouse (57%)
H
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
H
Nice (39%)
H
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lechia K
3 - 1 V
46%
Legia V
0 - 1 H
64%
Motor K
2 - 0 V
54%
Radomiak V
1 - 2 H
58%
Nieciecza K
1 - 0 V
36%
Raków V
1 - 1 T
59%
Górnik K
0 - 0 T
53%
Arka V
0 - 0 T
49%
Lech K
2 - 1 V
64%
Pogoń V
0 - 1 H
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Angers V
1 - 1 T
52%
Rayo K
0 - 1 H
68%
Toulouse K
1 - 2 H
57%
Rayo V
0 - 1 H
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice K
0 - 2 H
39%
Rennes K
0 - 3 H
75%
Mainz 05 K
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 H
65%
Nice K
3 - 1 V
55%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.0 vs 52.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Widzew keskimäärin 1.0 ja Strasbourg 1.2 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Widzew on ylivoimainen, päästäen vain 0.7 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Strasbourg päästää 1.5 per ottelu.

Widzew ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Widzewia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Widzewilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 9.4 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Widzew

Widzew

VS
Strasbourg

Strasbourg

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää