Siirry sisältöön
Vertaa Widzew vs Twente

Widzew vs Twente Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Widzew vs Twente: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Widzew Widzew Kotijoukkue
Twente Twente Vierasjoukkue
Widzew
50.8
V H V H V T T T V H

Viimeiset 10 Ottelua

Twente
75.3
V T T V V V H V V V

Voitetut Kategoriat

3

Widzew

1

Tasapeli

11

Twente

Suoritusradar

Widzew
Twente

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

70%

7V, 2T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

2.1

21 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.7

7 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
+3

+3

+11

+11

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
S. Bergier (3 maalia)
K. Hlynsson (6 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 12
Kotivoitto
80%

4V / 5 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

75%

3V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.0

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 53.7

62.1

Sarjan Vaikeus: 80.0, Vastustajan Laatu: 62.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

33%

1V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.13

Todellinen: 1.0 | Ero: -0.13

2.55

Todellinen: 2.1 | Ero: -0.45

Korjattu Vahvuus
50.8

Hyökkäys: 35.0, Puolustus: 80.5, Vire: 42.0

75.3

Hyökkäys: 78.5, Puolustus: 74.7, Vire: 78.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

8

61-75'

3
2

76-90+'

2
Widzew
Twente
Widzew

Vahvuusanalyysi

50.8

Kokonais

Hyökkäys 35.0
Puolustus 80.5
Vire 42.0
Tasaisuus 50.5
Twente

Vahvuusanalyysi

75.3

Kokonais

Hyökkäys 78.5
Puolustus 74.7
Vire 78.5
Tasaisuus 63.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 80.0

Vastustajan Laatu

53.7 vs 62.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 33%
Widzew logo Widzew
V
Lechia (46%)
H
Legia (64%)
V
Motor (54%)
H
Radomiak (58%)
V
Nieciecza (36%)
T
Raków (59%)
T
Górnik (53%)
T
Arka (49%)
Twente logo Twente
V
Sparta (44%)
T
AZ (72%)
T
NEC (64%)
V
Volendam (49%)
V
Ajax (67%)
V
Fortuna (61%)
H
Utrecht (70%)
V
Go Ahead (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Lechia K
3 - 1 V
46%
Legia V
0 - 1 H
64%
Motor K
2 - 0 V
54%
Radomiak V
1 - 2 H
58%
Nieciecza K
1 - 0 V
36%
Raków V
1 - 1 T
59%
Górnik K
0 - 0 T
53%
Arka V
0 - 0 T
49%
Lech K
2 - 1 V
64%
Pogoń V
0 - 1 H
54%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Sparta K
4 - 0 V
44%
AZ V
2 - 2 T
72%
NEC K
1 - 1 T
64%
Volendam K
2 - 1 V
49%
Ajax V
2 - 1 V
67%
Fortuna V
2 - 1 V
61%
Utrecht K
0 - 2 H
70%
Go Ahead V
4 - 1 V
70%
Feyenoord K
2 - 0 V
67%
Groningen K
2 - 1 V
61%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.0 vs 62.1), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Twentein hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.1 maalia per ottelu ja K. Hlynsson kärjessä 6 maalilla. Widzew tekee vain 1.0 per ottelu.

Widzewilla on puolustusetu, päästäen 0.7 per ottelu verrattuna Twentein 1.0:een.

Widzew ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Twente on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 3:sta.

Kotietu suosii Widzewia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Twente on vahva vierasjoukkue 75%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Twente nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (75.3 vs 50.8) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Widzew

Widzew

VS
Twente

Twente

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää