Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Antwerp

Zagłębie vs Antwerp Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Antwerp: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Antwerp Antwerp Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Antwerp
41.9
H H V V V H H H T T

Voitetut Kategoriat

6

Zagłębie

3

Tasapeli

6

Antwerp

Suoritusradar

Zagłębie
Antwerp

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

30%

3V, 2T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.5

15 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-4

-4

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
C. Scott (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

56.3

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 54.2

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

1.15

Todellinen: 1.1 | Ero: -0.05

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

41.9

Hyökkäys: 39.0, Puolustus: 53.1, Vire: 31.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

1
1

46-60'

3
4

61-75'

1
1

76-90+'

4
Zagłębie
Antwerp
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Antwerp

Vahvuusanalyysi

41.9

Kokonais

Hyökkäys 39.0
Puolustus 53.1
Vire 31.9
Tasaisuus 49.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

52.3 vs 54.2

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Antwerp logo Antwerp
H
Charleroi (46%)
H
Standard (55%)
V
Westerlo (50%)
V
Standard (60%)
V
OHL (35%)
H
Charleroi (62%)
H
Genk (61%)
H
OHL (52%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Charleroi K
0 - 1 H
46%
Standard K
0 - 5 H
55%
Westerlo V
4 - 2 V
50%
Standard V
2 - 1 V
60%
OHL K
2 - 0 V
35%
Charleroi V
1 - 2 H
62%
Genk K
1 - 2 H
61%
OHL V
0 - 1 H
52%
Standard K
1 - 1 T
67%
La Louvière V
0 - 0 T
54%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 56.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Zagłębie keskimäärin 1.0 ja Antwerp 1.1 maalia per ottelu.

Zagłębieilla on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Antwerpin 1.5:een.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Antwerp ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.2 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Zagłębieilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.2 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Antwerp

Antwerp

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää