Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Karviná

Zagłębie vs Karviná Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Karviná: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Karviná Karviná Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Karviná
40.4
V H H V V H T H H H

Voitetut Kategoriat

6

Zagłębie

4

Tasapeli

5

Karviná

Suoritusradar

Zagłębie
Karviná

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-5

-5

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

0%

0 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
Kahuan Vinícius (2 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

55.3

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 53.5

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

1.36

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.16

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

40.4

Hyökkäys: 42.1, Puolustus: 45.6, Vire: 31.6

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

3
1

46-60'

1
4

61-75'

2
1

76-90+'

3
Zagłębie
Karviná
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Karviná

Vahvuusanalyysi

40.4

Kokonais

Hyökkäys 42.1
Puolustus 45.6
Vire 31.6
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 58.0

Vastustajan Laatu

52.3 vs 53.5

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Karviná logo Karviná
V
Pardubice (62%)
H
Pardubice (57%)
H
Ml. Boleslav (61%)
V
Dukla (51%)
V
Liberec (43%)
H
Sparta Prague (59%)
T
Olomouc (51%)
H
Pardubice (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Pardubice V
3 - 1 V
62%
Pardubice K
1 - 2 H
57%
Ml. Boleslav K
0 - 3 H
61%
Dukla V
2 - 1 V
51%
Liberec K
3 - 1 V
43%
Sparta Prague V
0 - 2 H
59%
Olomouc V
2 - 2 T
51%
Pardubice K
1 - 2 H
57%
Slovácko K
0 - 2 H
45%
Jablonec V
0 - 1 H
49%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 55.3), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Zagłębie keskimäärin 1.0 ja Karviná 1.2 maalia per ottelu.

Zagłębieilla on puolustusetu, päästäen 0.9 per ottelu verrattuna Karvináin 1.7:een.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Karviná ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.4 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Zagłębieilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 6.7 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Karviná

Karviná

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää