Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Mechelen

Zagłębie vs Mechelen Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Mechelen: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Mechelen Mechelen Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Mechelen
26.6
H V H H H H T H V H

Voitetut Kategoriat

9

Zagłębie

3

Tasapeli

3

Mechelen

Suoritusradar

Zagłębie
Mechelen

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

20%

2V, 1T, 7H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

0.8

8 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

2.4

24 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-16

-16

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
B. Boersma (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 4
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

44.7

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 59.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

0.83

Todellinen: 0.8 | Ero: -0.03

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

26.6

Hyökkäys: 25.3, Puolustus: 18.9, Vire: 18.9

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

2
Zagłębie
Mechelen
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Mechelen

Vahvuusanalyysi

26.6

Kokonais

Hyökkäys 25.3
Puolustus 18.9
Vire 18.9
Tasaisuus 57.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

52.3 vs 59.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Mechelen logo Mechelen
H
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
H
Sint-Truiden (44%)
H
Club Brugge (71%)
H
Anderlecht (35%)
H
R. Union SG (75%)
T
Gent (63%)
H
Club Brugge (83%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
R. Union SG V
0 - 3 H
69%
Gent K
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden K
1 - 4 H
44%
Club Brugge V
1 - 6 H
71%
Anderlecht K
1 - 2 H
35%
R. Union SG K
0 - 1 H
75%
Gent V
1 - 1 T
63%
Club Brugge V
1 - 4 H
83%
Anderlecht K
1 - 0 V
47%
Gent V
1 - 3 H
63%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 44.7), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Zagłębie keskimäärin 1.0 ja Mechelen 0.8 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Zagłębie on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Mechelen päästää 2.4 per ottelu.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Mechelen on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Zagłębie nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (47.1 vs 26.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Mechelen

Mechelen

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää