Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Paris FC

Zagłębie vs Paris FC Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Paris FC: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Paris FC Paris FC Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Paris FC
65.0
H V H V V T V T T V

Voitetut Kategoriat

2

Zagłębie

2

Tasapeli

11

Paris FC

Suoritusradar

Zagłębie
Paris FC

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.8

18 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

+9

+9

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
M. Munetsi (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 9 / 2. Puoliaika: 9
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

80%

4V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

62.9

Sarjan Vaikeus: 86.0, Vastustajan Laatu: 63.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

2.35

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.55

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

65.0

Hyökkäys: 67.7, Puolustus: 79.0, Vire: 56.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

3
2

16-30'

5

31-45'

1
1

46-60'

1
4

61-75'

5
1

76-90+'

3
Zagłębie
Paris FC
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Paris FC

Vahvuusanalyysi

65.0

Kokonais

Hyökkäys 67.7
Puolustus 79.0
Vire 56.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 86.0

Vastustajan Laatu

52.3 vs 63.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 25%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Paris FC logo Paris FC
H
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
H
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
T
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
T
Strasbourg (60%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Rennes V
1 - 2 H
80%
Brest K
4 - 0 V
56%
Lille K
0 - 1 H
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco K
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 T
69%
Le Havre K
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 T
60%
Lyon V
1 - 1 T
70%
Nice K
1 - 0 V
55%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 62.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Paris FCilla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Zagłębiein 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Zagłębie päästää 0.9 ja Paris FC 0.9 per ottelu.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Paris FC on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 4:sta.

Kotietu suosii Paris FCia, 80%:n kotivoittoprosentilla.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Paris FC nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (65.0 vs 47.1) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää