Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Slaven

Zagłębie vs Slaven Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Slaven: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Slaven Slaven Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Voitetut Kategoriat

8

Zagłębie

2

Tasapeli

5

Slaven

Suoritusradar

Zagłębie
Slaven

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

-7

-7

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
M. Dabro (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
2

16-30'

31-45'

5
1

46-60'

3
4

61-75'

2
1

76-90+'

1
Zagłębie
Slaven
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

52.3 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Zagłębie on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 54.2) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Zagłębiein tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Zagłębie keskimäärin 1.0 ja Slaven 1.2 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Zagłębie on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 4 nollapeliä pitäen, kun Slaven päästää 1.9 per ottelu.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.5 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Zagłębie nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (47.1 vs 31.9) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Slaven

Slaven

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää