Siirry sisältöön
Vertaa Zagłębie vs Young Boys

Zagłębie vs Young Boys Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zagłębie vs Young Boys: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zagłębie Zagłębie Kotijoukkue
Young Boys Young Boys Vierasjoukkue
Zagłębie
47.1
V T H H V H H H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Young Boys
52.2
V H H T T T V H V V

Voitetut Kategoriat

4

Zagłębie

3

Tasapeli

8

Young Boys

Suoritusradar

Zagłębie
Young Boys

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 1T, 5H

40%

4V, 3T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.0

10 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.9

9 / 10 ottelua

1.1

11 / 10 ottelua

Maaliero
+1

+1

+6

+6

Nollapeli
40%

4 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
30%

3 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Reguła (2 maalia)
A. Sanches (4 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 6
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 13
Kotivoitto
40%

2V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

50%

2V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
54.2

Sarjan Vaikeus: 57.0, Vastustajan Laatu: 52.3

49.6

Sarjan Vaikeus: 48.0, Vastustajan Laatu: 50.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
0.99

Todellinen: 1.0 | Ero: +0.01

1.49

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.21

Korjattu Vahvuus
47.1

Hyökkäys: 34.7, Puolustus: 72.9, Vire: 41.7

52.2

Hyökkäys: 56.4, Puolustus: 63.1, Vire: 39.8

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

2
2

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

3
4

61-75'

5
1

76-90+'

5
Zagłębie
Young Boys
Zagłębie

Vahvuusanalyysi

47.1

Kokonais

Hyökkäys 34.7
Puolustus 72.9
Vire 41.7
Tasaisuus 39.7
Young Boys

Vahvuusanalyysi

52.2

Kokonais

Hyökkäys 56.4
Puolustus 63.1
Vire 39.8
Tasaisuus 50.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

57.0 vs 48.0

Vastustajan Laatu

52.3 vs 50.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Zagłębie logo Zagłębie
V
Górnik (58%)
T
Cracovia (40%)
H
Nieciecza (36%)
H
Legia (64%)
V
Radomiak (53%)
H
Arka (49%)
H
Motor (59%)
H
Lech (64%)
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
H
Lugano (59%)
H
St.Gallen (59%)
T
Servette (61%)
T
Basel (51%)
T
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
H
Thun (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Górnik V
2 - 0 V
58%
Cracovia K
0 - 0 T
40%
Nieciecza K
1 - 2 H
36%
Legia V
0 - 1 H
64%
Radomiak K
1 - 0 V
53%
Arka V
1 - 3 H
49%
Motor V
0 - 1 H
59%
Lech K
0 - 1 H
64%
Piast V
3 - 1 V
58%
Wisła Płock K
2 - 0 V
42%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Basel K
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 H
59%
St.Gallen K
1 - 2 H
59%
Servette K
1 - 1 T
61%
Basel V
3 - 3 T
51%
Lugano K
1 - 1 T
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun K
1 - 2 H
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich K
3 - 0 V
33%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 54.2 vs 49.6), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Young Boysilla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Zagłębiein 1.0:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Zagłębie päästää 0.9 ja Young Boys 1.1 per ottelu.

Zagłębie ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Young Boys ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.3 maalia yhteensä. Alle 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Young Boysilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 5.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zagłębie

Zagłębie

VS
Young Boys

Young Boys

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää