Siirry sisältöön
Vertaa Zorya vs Malmö

Zorya vs Malmö Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Zorya vs Malmö: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Zorya Zorya Kotijoukkue
Malmö Malmö Vierasjoukkue
Zorya
64.3
V T V V H H V T T V

Viimeiset 10 Ottelua

Malmö
39.9
H H V H V V T H H H

Voitetut Kategoriat

12

Zorya

3

Tasapeli

0

Malmö

Suoritusradar

Zorya
Malmö

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
50%

5V, 3T, 2H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.8

18 / 10 ottelua

1.4

14 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

-2

-2

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
P. Budkivskyi (5 maalia)
S. Hakšabanović (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 12
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
40%

2V / 5 ottelua

33%

2V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
67.3

Sarjan Vaikeus: 98.0, Vastustajan Laatu: 66.0

45.2

Sarjan Vaikeus: 60.5, Vastustajan Laatu: 60.1

Huippujoukkueita Vastaan
20%

1V / 5 ottelua

0%

0V / 3 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.1

Todellinen: 1.8 | Ero: -0.3

1.44

Todellinen: 1.4 | Ero: -0.04

Korjattu Vahvuus
64.3

Hyökkäys: 70.4, Puolustus: 70.4, Vire: 58.7

39.9

Hyökkäys: 44.4, Puolustus: 44.4, Vire: 28.6

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

3
7

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

3
Zorya
Malmö
Zorya

Vahvuusanalyysi

64.3

Kokonais

Hyökkäys 70.4
Puolustus 70.4
Vire 58.7
Tasaisuus 53.2
Malmö

Vahvuusanalyysi

39.9

Kokonais

Hyökkäys 44.4
Puolustus 44.4
Vire 28.6
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

98.0 vs 60.5

Vastustajan Laatu

66.0 vs 60.1

Huippujoukkueita Vastaan

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
V
Oleksandria (49%)
T
Metalist 1925 (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Veres Rivne (62%)
H
Shakhtar D (78%)
H
Dynamo Kyiv (83%)
V
Epitsentr (74%)
T
Obolon (63%)
Malmö logo Malmö
H
Häcken (58%)
H
Mjällby (54%)
V
AIK (49%)
H
Sirius (65%)
V
Djurgården (59%)
V
GAIS (47%)
T
Örgryte (41%)
H
Genk (70%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Oleksandria V
2 - 1 V
49%
Metalist 1925 K
1 - 1 T
74%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Veres Rivne K
2 - 0 V
62%
Shakhtar D K
1 - 2 H
78%
Dynamo Kyiv V
1 - 3 H
83%
Epitsentr K
1 - 0 V
74%
Obolon V
3 - 3 T
63%
Kolos V
1 - 1 T
83%
SK Poltava K
4 - 0 V
45%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Häcken V
2 - 3 H
58%
Mjällby K
2 - 3 H
54%
AIK V
1 - 0 V
49%
Sirius K
2 - 3 H
65%
Djurgården V
1 - 0 V
59%
GAIS K
3 - 1 V
47%
Örgryte V
1 - 1 T
41%
Genk V
1 - 2 H
70%
Red Star K
0 - 1 H
81%
Porto V
1 - 2 H
77%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Zorya on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 67.3) verrattuna Malmöiin (SoS: 45.2). Tämä tarkoittaa, että Zoryain tilastot painavat enemmän.

Zoryailla on hyökkäysetu 1.8 maalilla per ottelu verrattuna Malmöin 1.4:een.

Zoryailla on puolustusetu, päästäen 1.2 per ottelu verrattuna Malmöin 1.6:een.

Zorya on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 1 ottelua 5:sta.

Malmö on kamppaillut eliittivastustajia vastaan, voittaen vain 0 ottelua 3:sta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Zorya nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (64.3 vs 39.9) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Zorya

Zorya

VS
Malmö

Malmö

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää