Siirry sisältöön
Vertaa ZW vs Copenhagen

ZW vs Copenhagen Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile ZW vs Copenhagen: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

ZW ZW Kotijoukkue
Copenhagen Copenhagen Vierasjoukkue
ZW
60.1
V V V V V T V H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Copenhagen
68.2
V T V V V V V H H H

Voitetut Kategoriat

2

ZW

7

Tasapeli

6

Copenhagen

Suoritusradar

ZW
Copenhagen

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 1T, 3H

60%

6V, 1T, 3H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

2.8

28 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

+16

+16

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

100%

10 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
J. Opoku (5 maalia)
Y. Moukoko (5 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 14 / 2. Puoliaika: 14
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Vierasvoitto
60%

3V / 5 ottelua

60%

3V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
55.4

Sarjan Vaikeus: 62.4, Vastustajan Laatu: 50.7

51.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.84

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.14

2.87

Todellinen: 2.8 | Ero: -0.07

Korjattu Vahvuus
60.1

Hyökkäys: 59.7, Puolustus: 66.8, Vire: 63.2

68.2

Hyökkäys: 94.5, Puolustus: 60.7, Vire: 60.7

Maalien Ajoitusanalyysi

1

0-15'

5
2

16-30'

5
2

31-45'

4
4

46-60'

1
5

61-75'

2
3

76-90+'

11
ZW
Copenhagen
ZW

Vahvuusanalyysi

60.1

Kokonais

Hyökkäys 59.7
Puolustus 66.8
Vire 63.2
Tasaisuus 43.3
Copenhagen

Vahvuusanalyysi

68.2

Kokonais

Hyökkäys 94.5
Puolustus 60.7
Vire 60.7
Tasaisuus 43.3

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

62.4 vs 55.0

Vastustajan Laatu

50.7 vs 48.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
T
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
H
Gent (63%)
Copenhagen logo Copenhagen
V
Silkeborg (57%)
T
Fredericia (48%)
V
Vejle (39%)
V
OB (50%)
V
Vejle (44%)
V
Randers (52%)
V
Silkeborg (52%)
H
Fredericia (43%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Dender K
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge V
3 - 2 V
51%
La Louvière K
4 - 0 V
38%
La Louvière V
2 - 0 V
42%
Dender V
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge K
2 - 2 T
58%
Charleroi K
1 - 0 V
57%
Gent V
0 - 2 H
63%
Standard K
0 - 1 H
67%
Mechelen V
1 - 2 H
45%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Silkeborg V
4 - 0 V
57%
Fredericia V
3 - 3 T
48%
Vejle K
3 - 0 V
39%
OB K
2 - 1 V
50%
Vejle V
4 - 1 V
44%
Randers V
2 - 1 V
52%
Silkeborg K
7 - 0 V
52%
Fredericia K
1 - 2 H
43%
OB V
1 - 2 H
55%
Randers K
1 - 2 H
46%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 55.4 vs 51.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Copenhagenin hyökkäys on eri tasolla, keskimäärin 2.8 maalia per ottelu ja Y. Moukoko kärjessä 5 maalilla. ZW tekee vain 1.7 per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, ZW päästää 1.1 ja Copenhagen 1.2 per ottelu.

ZW ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Copenhagen ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Copenhagen on vahva vierasjoukkue 60%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.4 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Copenhagenilla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 8.1 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

ZW

ZW

VS
Copenhagen

Copenhagen

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää