Preskoči na sadržaj
Usporedi Antalyaspor vs Go Ahead

Antalyaspor vs Go Ahead Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Antalyaspor i Go Ahead: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Antalyaspor Antalyaspor Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Antalyaspor
33.5
I N I I I P N I I N

Zadnjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

1

Antalyaspor

2

Neriješeno

12

Go Ahead

Radar Učinka

Antalyaspor
Go Ahead

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-9

-9

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
S. van de Streek (3 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
50.5

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 62.0

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.08

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.08

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
33.5

Napad: 33.5, Obrana: 36.9, Forma: 10.0

56.1

Napad: 68.8, Obrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

0-15'

4
1

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

5
2

61-75'

4
3

76-90+'

3
Antalyaspor
Go Ahead
Antalyaspor

Analiza Snage

33.5

Ukupno

Napad 33.5
Obrana 36.9
Forma 10.0
Dosljednost 74.8
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Obrana 61.9
Forma 41.3
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

62.0 vs 60.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Antalyaspor logo Antalyaspor
I
Galatasaray (69%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Göztepe (64%)
I
Konyaspor (61%)
I
Beşiktaş (65%)
P
Eyüp (53%)
N
Başakşehir (71%)
I
Gaziantep (49%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Galatasaray G
2 - 4 I
69%
Alanyaspor D
0 - 0 N
56%
Göztepe G
0 - 2 I
64%
Konyaspor D
0 - 2 I
61%
Beşiktaş G
2 - 4 I
65%
Eyüp D
3 - 0 P
53%
Başakşehir G
0 - 0 N
71%
Gaziantep D
1 - 4 I
49%
Rize G
0 - 1 I
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 N
68%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 50.5 vs 53.2), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Go Ahead je na drugoj razini, s prosjekom od 2.0 golova po utakmici i J. Breum na čelu s 5 golova. Antalyaspor postiže samo 1.0 po utakmici.

Go Ahead ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.9 Antalyaspor.

Go Ahead se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.1 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Go Ahead se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (56.1 vs 33.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Antalyaspor

Antalyaspor

VS
Go Ahead

Go Ahead

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više