Preskoči na sadržaj
Usporedi Athletic vs Anderlecht

Athletic vs Anderlecht Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Athletic i Anderlecht: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Athletic Athletic Domaćin
Anderlecht Anderlecht Gost
Athletic
39.8
I P I P I I P I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Anderlecht
34.9
N I I I P P I I I N

Osvojene Kategorije

9

Athletic

2

Neriješeno

4

Anderlecht

Radar Učinka

Athletic
Anderlecht

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 0N, 7I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-7

-7

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Gorka Guruzeta (3 golova)
M. Cvetković (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
58.6

Težina Lige: 88.2, Kvaliteta Protivnika: 66.6

44.5

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 59.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.48

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.48

1.41

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.01

Korigirana Snaga
39.8

Napad: 36.2, Obrana: 50.7, Forma: 32.6

34.9

Napad: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
3

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

2
4

76-90+'

6
Athletic
Anderlecht
Athletic

Analiza Snage

39.8

Ukupno

Napad 36.2
Obrana 50.7
Forma 32.6
Dosljednost 43.3
Anderlecht

Analiza Snage

34.9

Ukupno

Napad 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

88.2 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

66.6 vs 59.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Athletic logo Athletic
I
Valencia (67%)
P
Alavés (65%)
I
Atlético (66%)
P
Osasuna (58%)
I
Villarreal (73%)
I
Getafe (72%)
P
Betis (68%)
I
Girona (64%)
Anderlecht logo Anderlecht
N
Gent (51%)
I
Club Brugge (66%)
I
R. Union SG (64%)
I
Sint-Truiden (49%)
P
Mechelen (34%)
P
Gent (58%)
I
Club Brugge (83%)
I
Cercle Brugge (58%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Valencia D
0 - 1 I
67%
Alavés G
4 - 2 P
65%
Atlético G
2 - 3 I
66%
Osasuna D
1 - 0 P
58%
Villarreal D
1 - 2 I
73%
Getafe G
0 - 2 I
72%
Betis D
2 - 1 P
68%
Girona G
0 - 3 I
64%
Barcelona D
0 - 1 I
86%
Real Sociedad G
0 - 1 I
47%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gent G
1 - 1 N
51%
Club Brugge D
1 - 3 I
66%
R. Union SG D
1 - 3 I
64%
Sint-Truiden G
0 - 2 I
49%
Mechelen G
2 - 1 P
34%
Gent D
3 - 1 P
58%
Club Brugge G
2 - 4 I
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 I
58%
Mechelen G
0 - 1 I
45%
Club Brugge G
2 - 2 N
83%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Athletic se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 58.6) u usporedbi s Anderlecht (SoS: 44.5). To znači da statistike Athletic imaju veću težinu.

Anderlecht ima napadačku prednost s 1.4 golova po utakmici naspram 1.0 Athletic.

Athletic ima obrambenu prednost, primajući 1.6 po utakmici naspram 2.1 Anderlecht.

Athletic se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Athletic

Athletic

VS
Anderlecht

Anderlecht

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više