Preskoči na sadržaj
Usporedi Auxerre vs GC Zürich

Auxerre vs GC Zürich Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Auxerre i GC Zürich: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Auxerre Auxerre Domaćin
GC Zürich GC Zürich Gost
Auxerre
51.4
P P I N N N P I N N

Zadnjih 10 Utakmica

GC Zürich
27.9
P I I I P I I I I I

Osvojene Kategorije

11

Auxerre

2

Neriješeno

2

GC Zürich

Radar Učinka

Auxerre
GC Zürich

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 5N, 2I

20%

2P, 0N, 8I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.6

26 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

-16

-16

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
L. Sinayoko (4 golova)
D. Abels (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.5

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 60.4

50.4

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 51.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.98

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.48

1.0

Stvarno: 1.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
51.4

Napad: 52.8, Obrana: 66.8, Forma: 31.7

27.9

Napad: 33.5, Obrana: 13.4, Forma: 20.1

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
3

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

1
4

61-75'

3
1

76-90+'

1
Auxerre
GC Zürich
Auxerre

Analiza Snage

51.4

Ukupno

Napad 52.8
Obrana 66.8
Forma 31.7
Dosljednost 62.8
GC Zürich

Analiza Snage

27.9

Ukupno

Napad 33.5
Obrana 13.4
Forma 20.1
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 49.0

Kvaliteta Protivnika

60.4 vs 51.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Auxerre logo Auxerre
P
Nice (55%)
P
Angers (47%)
I
Lyon (70%)
N
Monaco (77%)
N
Nantes (51%)
N
Le Havre (58%)
P
Brest (56%)
I
Marseille (66%)
GC Zürich logo GC Zürich
P
Winterthur (42%)
I
Zürich (42%)
I
Servette (65%)
I
Luzern (56%)
P
Winterthur (42%)
I
Sion (62%)
I
Servette (66%)
I
Thun (49%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nice D
2 - 1 P
55%
Angers D
3 - 1 P
47%
Lyon G
2 - 3 I
70%
Monaco G
2 - 2 N
77%
Nantes D
0 - 0 N
51%
Le Havre G
1 - 1 N
58%
Brest D
3 - 0 P
56%
Marseille G
0 - 1 I
66%
Strasbourg D
0 - 0 N
55%
Lorient G
2 - 2 N
69%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Winterthur D
3 - 2 P
42%
Zürich G
1 - 2 I
42%
Servette D
0 - 2 I
65%
Luzern D
1 - 2 I
56%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Sion D
0 - 4 I
62%
Servette G
0 - 5 I
66%
Thun G
1 - 5 I
49%
Lausanne D
2 - 3 I
38%
Basel G
0 - 1 I
51%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.5 vs 50.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Auxerre ima napadačku prednost s 1.5 golova po utakmici naspram 1.0 GC Zürich.

U obrani Auxerre je daleko superiorniji, primajući samo 1.1 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok GC Zürich prima 2.6 po utakmici.

GC Zürich se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.1 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Auxerre se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (51.4 vs 27.9), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Auxerre

Auxerre

VS
GC Zürich

GC Zürich

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više