Preskoči na sadržaj
Usporedi AZ vs Lille

AZ vs Lille Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite AZ i Lille: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

AZ AZ Domaćin
Lille Lille Gost
AZ
56.5
N N N N P I P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Lille
72.8
P N P N P P P I P I

Osvojene Kategorije

5

AZ

3

Neriješeno

7

Lille

Radar Učinka

AZ
Lille

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 4N, 2I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
+7

+7

+8

+8

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
S. Mijnans (5 golova)
Matías Fernández (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.6

Težina Lige: 79.4, Kvaliteta Protivnika: 65.2

75.1

Težina Lige: 85.8, Kvaliteta Protivnika: 68.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.91

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.11

1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

Korigirana Snaga
56.5

Napad: 62.8, Obrana: 66.2, Forma: 41.8

72.8

Napad: 58.4, Obrana: 100, Forma: 75.1

Analiza Vremena Golova

8

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1
2

46-60'

6
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
AZ
Lille
AZ

Analiza Snage

56.5

Ukupno

Napad 62.8
Obrana 66.2
Forma 41.8
Dosljednost 56.8
Lille

Analiza Snage

72.8

Ukupno

Napad 58.4
Obrana 100
Forma 75.1
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.4 vs 85.8

Kvaliteta Protivnika

65.2 vs 68.6

Protiv Elitnih

0% vs 67%
AZ logo AZ
N
Feyenoord (72%)
N
Twente (76%)
N
Go Ahead (70%)
N
Shakhtar D (70%)
P
Heerenveen (67%)
I
Shakhtar D (75%)
P
Fortuna (56%)
I
Groningen (66%)
Lille logo Lille
P
Monaco (77%)
N
Le Havre (53%)
P
Paris FC (77%)
N
Nice (55%)
P
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)
P
Marseille (66%)
I
Aston Villa (75%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Feyenoord G
1 - 1 N
72%
Twente D
2 - 2 N
76%
Go Ahead G
0 - 0 N
70%
Shakhtar D D
2 - 2 N
70%
Heerenveen D
3 - 0 P
67%
Shakhtar D G
0 - 3 I
75%
Fortuna D
2 - 0 P
56%
Groningen G
0 - 3 I
66%
Sparta Prague G
4 - 0 P
64%
Heracles D
4 - 0 P
36%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Monaco G
1 - 0 P
77%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Paris FC G
1 - 0 P
77%
Nice D
0 - 0 N
55%
Toulouse G
4 - 0 P
62%
Lens D
3 - 0 P
71%
Marseille G
2 - 1 P
66%
Aston Villa G
0 - 2 I
75%
Rennes G
2 - 1 P
80%
Aston Villa D
0 - 1 I
70%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Lille se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 75.1) u usporedbi s AZ (SoS: 54.6). To znači da statistike Lille imaju veću težinu.

AZ ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 1.4 Lille.

Lille ima obrambenu prednost, primajući 0.6 po utakmici naspram 1.1 AZ.

AZ se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 5 utakmica.

Lille je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 4 od 6 utakmica.

Lille je jak tim u gostima s 83% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Lille se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (72.8 vs 56.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

AZ

AZ

VS
Lille

Lille

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više