Preskoči na sadržaj
Usporedi Basel vs Union Berlin

Basel vs Union Berlin Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Basel i Union Berlin: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Basel Basel Domaćin
Union Berlin Union Berlin Gost
Basel
46.7
I P I I N P P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Union Berlin
38.8
P N I I I N I P I I

Osvojene Kategorije

9

Basel

2

Neriješeno

4

Union Berlin

Radar Učinka

Basel
Union Berlin

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 1N, 4I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

-10

-10

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
B. Traoré (3 golova)
O. Burke (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
50.2

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 51.0

72.2

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 66.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.35

Stvarno: 1.5 | Razl: +0.15

1.55

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.45

Korigirana Snaga
46.7

Napad: 50.1, Obrana: 43.4, Forma: 50.1

38.8

Napad: 44.8, Obrana: 36.7, Forma: 24.4

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

1
4

31-45'

1
3

46-60'

1
3

61-75'

2
3

76-90+'

6
Basel
Union Berlin
Basel

Analiza Snage

46.7

Ukupno

Napad 50.1
Obrana 43.4
Forma 50.1
Dosljednost 38.8
Union Berlin

Analiza Snage

38.8

Ukupno

Napad 44.8
Obrana 36.7
Forma 24.4
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

49.0 vs 91.0

Kvaliteta Protivnika

51.0 vs 66.6

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Basel logo Basel
I
Young Boys (60%)
P
Thun (48%)
I
Sion (66%)
I
Thun (53%)
N
Young Boys (50%)
P
Winterthur (42%)
P
Servette (61%)
I
St.Gallen (60%)
Union Berlin logo Union Berlin
P
Mainz 05 (70%)
N
Köln (57%)
I
Leipzig (84%)
I
Wolfsburg (50%)
I
Heidenheim (67%)
N
St. Pauli (50%)
I
Bayern Munich (86%)
P
Freiburg (72%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Young Boys G
0 - 3 I
60%
Thun D
3 - 1 P
48%
Sion D
0 - 2 I
66%
Thun G
1 - 3 I
53%
Young Boys D
3 - 3 N
50%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Servette D
3 - 1 P
61%
St.Gallen G
0 - 3 I
60%
GC Zürich D
1 - 0 P
27%
Lausanne G
2 - 1 P
43%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mainz 05 G
3 - 1 P
70%
Köln D
2 - 2 N
57%
Leipzig G
1 - 3 I
84%
Wolfsburg D
1 - 2 I
50%
Heidenheim G
1 - 3 I
67%
St. Pauli D
1 - 1 N
50%
Bayern Munich G
0 - 4 I
86%
Freiburg G
1 - 0 P
72%
Bremen D
1 - 4 I
62%
M'gladbach G
0 - 1 I
68%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Union Berlin se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 72.2) u usporedbi s Basel (SoS: 50.2). To znači da statistike Union Berlin imaju veću težinu.

Basel ima napadačku prednost s 1.5 golova po utakmici naspram 1.1 Union Berlin.

Basel ima obrambenu prednost, primajući 1.7 po utakmici naspram 2.1 Union Berlin.

Basel se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Union Berlin je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 2 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Basel ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 7.9 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Basel

Basel

VS
Union Berlin

Union Berlin

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više