Preskoči na sadržaj
Usporedi Bayern Munich vs Go Ahead

Bayern Munich vs Go Ahead Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Bayern Munich i Go Ahead: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Bayern Munich Bayern Munich Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Bayern Munich
78.0
P N N I P P P P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

11

Bayern Munich

2

Neriješeno

2

Go Ahead

Radar Učinka

Bayern Munich
Go Ahead

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 2N, 1I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
3.0

30 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+12

+12

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
H. Kane (7 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 11 / 2. Poluvrijeme: 19
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
83%

5P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
74.0

Težina Lige: 88.8, Kvaliteta Protivnika: 67.1

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.73

Stvarno: 3.0 | Razl: -0.73

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
78.0

Napad: 100, Obrana: 49.6, Forma: 86.8

56.1

Napad: 68.8, Obrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
2

16-30'

2
7

31-45'

2
7

46-60'

5
4

61-75'

4
8

76-90+'

3
Bayern Munich
Go Ahead
Bayern Munich

Analiza Snage

78.0

Ukupno

Napad 100
Obrana 49.6
Forma 86.8
Dosljednost 63.7
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Obrana 61.9
Forma 41.3
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

88.8 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

67.1 vs 60.7

Protiv Elitnih

60% vs 0%
Bayern Munich logo Bayern Munich
P
Wolfsburg (55%)
N
Paris SG (83%)
N
Heidenheim (62%)
I
Paris SG (88%)
P
Mainz 05 (70%)
P
Leverkusen (51%)
P
Stuttgart (70%)
P
Real Madrid (66%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Wolfsburg G
1 - 0 P
55%
Paris SG D
1 - 1 N
83%
Heidenheim D
3 - 3 N
62%
Paris SG G
4 - 5 I
88%
Mainz 05 G
4 - 3 P
70%
Leverkusen G
2 - 0 P
51%
Stuttgart D
4 - 2 P
70%
Real Madrid D
4 - 3 P
66%
St. Pauli G
5 - 0 P
55%
Real Madrid G
2 - 1 P
71%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Bayern Munich se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 74.0) u usporedbi s Go Ahead (SoS: 53.2). To znači da statistike Bayern Munich imaju veću težinu.

Napad Bayern Munich je na drugoj razini, s prosjekom od 3.0 golova po utakmici i H. Kane na čelu s 7 golova. Go Ahead postiže samo 2.0 po utakmici.

Go Ahead ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.8 Bayern Munich.

Bayern Munich je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 3 od 5 utakmica.

Go Ahead se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Bayern Munich je jak tim u gostima s 83% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 4.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Bayern Munich se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (78.0 vs 56.1), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Bayern Munich

Bayern Munich

VS
Go Ahead

Go Ahead

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više